آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ , Tuesday 29 September 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 97117
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  اصولگرایی نیازمند پوست‌اندازی است/ فرصت‌طلب‌ها یک روز اصلاح‌طلب و یک روز اصولگرا هستند

  عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است مردم از اصلاح‌طلبی و اصولگرایی عبور کرده‌اند و اصولگرایان اگر می‌خواهند به توفیقی دست یابند باید پوست‌اندازی کنند.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی در تشریح وضعیت جریان اصولگرایی، اظهار داشت: اصولگرایان باید پوست‌اندازی کنند و اگر این موضوع محقق نشود با توجه به شرایط جدید نمی‌توانند توفیقی را به دست آورند.

  وی با اشاره اینکه اصولگرایان در نوسازی این جریان کُند عمل کردند و عقیم مانده‌اند، بیان کرد: بدون شک اگر نوسازی در جریان اصولگرایی صورت نگیرد با چالش‌های جدی رو به رو می‌شود.

  نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس افزود: امروز جریان‌های سنتی اصلاح‌طلب و اصولگرا جایگاهی در سپهر سیاسی کشور ندارند و تاریخ مصرف هر دو تمام شده است زیرا نتوانسته‌اند خود را به روز کنند.

  سلیمی با بیان اینکه جریان اصولگرایی و اصلاح طلبی نسبت به تحولات سریعی که در کشو  می‌گذرد دچار عقب‌ماندگی جدی شده‌اند و مردم نیز از جریانات اصلاح‌طلبی و اصولگرایی عبور کرده‌اند، ادامه داد: بیش از آنچه که تصور می‌شد این دو جریان درگیر نزاع درونی شدند.

  وی با بیان اینکه در میان هرکدام از دو جریان اصولگرایی و اصلاح‌طلبی مشترکات فراوانی وجود داشت ولی در میان اعضای هر کدام از این جریانات به جای تمرکز بر اشتراکات به دنبال مچ‌گیری از یکدیگر بودند، گفت: اینگونه اقدامات، فضایی را ایجاد کرد تا نفوذی‌های فرصت طلب به درون هر دو جریان وارد شده و یارگیری کنند.

  عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس افزود: فرصت‌طلب‌ها تحت پرچم اصلاح‌طلبی و اصولگرایی دست به فساد و تباهی می‌زنند، در حالی که هیچ کدام از دو جریان را قبول ندارند و به همین دلیل است که فرصت‌طلب‌ها یک روز اصلاح‌طلب و یک روز اصولگرا هستند.

  وی با بیان اینکه فرصت‌طلب‌ها مصالح و اهداف نظام را دنبال نمی‌کنند، بیان کرد: دو جریان اصولگرا و اصلاح‌طلب درگیر اختلافات داخلی شدند زیرا از ورود فرصت‌طلب‌ها غفلت کردند که این امر برای کشور آسیب‌زا بوده و این دو جریان امروز باید ثابت کنند که نظام، کشور، مردم و مبارزه با فساد از مسائل جریانی برایشان مهم‌تر است.

   

  برچسب ها :

  نظرات