آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ , Monday 25 January 2021
  avayeshomal.ir
  یادداشت مخاطبین
  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  ششم بهمن یادآور حماسه‌سازی و رشادت مردم خطه شمال

  اسماعیل‌زاده معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه مازندران
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 97016
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۹
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  امروز پدر تروریست‌های بین‌المللی اتهام تروریست‌پروری به ایران می‌زند/ غربی‌ها دنبال فرافکنی هستند

  به گزارش آوای شمال؛

  آوای شمال/ استان تهران در واکنش به تروریست خواندن جبهه مقاومت و حزب‌الله در نگاه استکبار جهانی اظهار کرد: طبیعی است که آمریکا به حزب‌الله مقاوم و مدافع آرمان‌های فلسطین و لبنان و در مجموع اسلام در همسایگی رژیم غاصب صهیونیستی این اتهام‌زنی‌ها را انجام دهد.

  وی با اشاره به اینکه حزب‌الله تنها نهاد جدی و مستحکم مقاومت در مقابله با رژیم صهیونیستی است، تصریح کرد: طبیعی است که گروه بسیار تأثیرگذار در جهان عرب هم در این رابطه واکنش نسبت به حزب‌الله داشته باشند و جبهه مقاومت را تروریست بنامند.

  کارگردان سینما و تلویزیون کشورمان با بیان اینکه در جهان شاهد بی‌عدالتی‌های بسیار زیادی هستیم، اضافه کرد: جنایات بسیاری امروز آل‌سعود در یمن انجام می‌دهد و هیچ گوش شنوا و چشم بینایی متأسفانه در سازمان ملل متحد و نهادهای حقوق بشری‌ وجود ندارد و این جنایت‌ها را نمی‌بینند.

  شورجه با تأکید بر اینکه آل‌سعود در منطقه جنایات زیادی انجام داده است، تصریح کرد: سعودی‌ها از گروه تروریست و جنایت‌کار ناحق داعش حمایت مالی کردند؛ زیرا اربابان آن‌ها این گروه‌ها را برای ایجاد ناامنی در منطقه شکل داده بودند و سرمایه‌گذاری کردند تا حملاتی به یمن داشته باشد.

  وی با اشاره به اینکه جهان پر از بی‌عدالتی‌ها، نابرابری‌ها، جور و جفا و ظلمی است که به مظلومان می‌شود، اضافه کرد: نهادهایی مثل جبهه مقاومت اسلامی و خصوصاً حزب‌الله لبنان برابر این فجایع ساکت نشدند و جبهه‌گیری کردند و فریادشان به‌صورت عملی و گفتاری بلند بوده است.

  کارگردان سینما و تلویزیون کشورمان با بیان اینکه طبیعی است که دشمن استکباری و رژیم صهیونیستی و ابزارهای آن‌ها در منطقه نسبت به حزب‌الله جبهه بگیرند و مقابله کنند، افزود: آنهای باید انواع اتهام‌زنی‌ها را به این گروه‌ها و کشورهای به‌حق ازجمله نظام جمهوری اسلامی ایران بزنند تا حقوق بشری را که رعایت نمی‌کنند، مشهود نشود.

  شورجه با تأکید بر اینکه استکبار جهانی پدر تروریست‌های بین‌المللی اتهام تروریست‌پروری به ایران می‌زند، تصریح کرد: همه این اتهامات به خودشان برمی‌گردد و آنها دنبال فرافکنی هستند تا این اتهامات را از خودشان دور کنند.

  وی با اشاره به اینکه استکبار جهانی دنبال بازی با افکار عمومی با این ترفندها هستند، اظهار کرد: آنها امروز توپ را به زمین دیگران می‌اندازند و سر خودشان را زیر برف کرده‌اند و فکر می‌کنند جهان آن‌ها و فعالیت‌هایشان را نمی‌بیند.

   

  برچسب ها :

  نظرات