آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ , Wednesday 30 September 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 96994
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ بهمن, ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  مدیریت جهادی و مبارزه با مفاسد اقتصادی راه حل مشکلات است/ ایران در تمام عرصه‌ها به ‌جایگاه اول منطقه خواهد رسید

  دستیار و مشاور عالی رهبر معظم انقلاب اسلامی حفظ وحدت ملت و مسئولان را عامل فتح در میدان‌ها برشمرد و گفت: کشور برای عبور از بحران‌ها نیازمند مدیریت جهادی و مبارزه با مفاسد اقتصادی است.

  آوای شمال/ سردار سرلشکر یحیی رحیم صفوی شامگاه پنجشنبه در یادواره سرداران و ۴۱۱ شهید والامقام شهرستان بندرانزلی با اشاره به رشادت‌های رزمندگان اسلام و شهدای گران‌قدر اظهار کرد: شهیدان با نثار خون و جانشان در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و همچنین در دفاع از حریم آل الله تاریخ جدیدی را رقم زدند و ماندگار شدند.

  وی بابیان اینکه جشن گرفتن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به‌نوعی اعلام آمادگی و هوشیاری ملت ایران است، افزود: داشتن روحیه حماسی، جهادی و آمادگی فداکاری در راه خدا، اسلام و میهن و در برابر تهدیدات و خطرات بزرگ بسیار ارزشمند است و باید جشن گرفته شود.

  دستیار و مشاور عالی رهبر معظم انقلاب با اعلام اینکه شهدا تاریخ انقلاب اسلامی را بر لوح طلا نقش بستند، گفت: اگر شجاعت جوانان دیروز و حماسه‌های پرافتخار ارتش، بسیج و سپاه نبود سرنوشت ایران به‌ گونه‌ای دیگر رقم می‌خورد.

  مشاور عالی فرمانده کل قوا با اشاره به رشادت‌های رزمندگان اسلام در مقاومت علیه رژیم بعث عراق گفت: در زمان حمله عراق به میهن همه ملت‌ها از عراق پشتیبانی کردند اما تنها پشتیبان ما در جنگ نابرابر با رژیم بعثی عراق خداوند بود.

  سرلشکر صفوی با تأکید بر مرور تاریخ انقلاب اسلامی از سوی جوانان و با اعلام اینکه تاریخ تنگ کردن عرصه بر ملت ایران هرگز تکرار نخواهد شد، تصریح کرد: در کنار مقاومت و پایداری باید بر ریسمان الهی چنگ و اتحاد همه‌جانبه ازجمله اتحاد مسئولان با یکدیگر و مردم با مسئولان را تقویت کرد.

  دستیار و مشاور عالی رهبر معظم انقلاب با تأکید بر اینکه کشور برای عبور از بحران‌ها نیازمند مدیریت جهادی است، بیان کرد: مقام معظم رهبری مصداقی از مدیریت جهادی در کشور است که با درایت به‌جا و به‌موقع خود بغداد و دمشق را نجات داد.

  وی وحدت مردم با مسئولین و ارتباط متقابل آن‌ها با یکدیگر را نشانه پیروزی انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: هدف دشمنان ایجاد شکاف بین مسئولان و مردم است و همه شاهدیم که امروز با سوءاستفاده از فضاهای مجازی مرسوم، سعی بر اصل جداسازی مردم با مسئولان دارند.

  سرلشکر صفوی بابیان اینکه ۲۲ بهمن امسال اوج حضور و مشارکت نظام جمهوری اسلامی همچون گذشته تاریخ انقلاب است، گفت: دشمنان اسلام باید دلسرد کردن ملت ایران از انقلاب اسلامی را به گور ببرند و هیچ‌گاه تحقق این هدف شوم و خصمانه را نخواهند دید.

  وی بابیان اینکه همه ما در کشور سوار بر کشتی پرتلاطم هستیم، بیان کرد: در وضعیت قرار گرفتن در شرایط خصمانه تحریمی، داشتن مسئولانی با پشتکار و با روحیه جهادی، مبارزه با مفاسد اقتصادی و استقامت مردم در برابر کاستی‌ها از ارکان لاینفک هست و همه باید با اتحاد و تلاش کشتی انقلاب اسلامی را به هدف از پیش تعیین‌شده برسانیم.

  مشاور عالی فرمانده کل قوا با اشاره به منابع عظیم و ذخایر ارزشمند در کشور گفت: ایران اسلامی از ذخایر ارزشمند نفت و گاز در شمال و جنوب برخوردار است و علاوه بر آن می‌تواند با افزایش تولید و صادرات آن سهم خود در صادرات و ورود ارز را افزایش دهد.

  سرلشکر صفوی بابیان اینکه شهدا درس فداکاری را به همه ملت‌ها یاد داده‌اند، گفت: استقامت بیش از سه سال یمنی‌ها در مقابل متجاوزان برگرفته از ایستادگی شهدا است که ما هم به آن‌ها و هم به خانواده‌های معظم شهدا افتخار می‌کنیم.

  مشاور عالی فرمانده کل قوا با اشاره به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم، تصریح کرد: همه مسئولان کشور باید به‌صورت منسجم و متحد در جنگ اقتصادی با فعال کردن بنگاه‌های اقتصادی خرد و کلان و همچنین مبارزه با مفاسد اجتماعی انقلاب اقتصادی در کشور ایجاد کنند تا دلگرمی مردم به انقلاب بیشتر شود.

  وی با اشاره به شرایط امیدبخش کشور در آینده و شکوفایی اقتصادی ایران گفت: به فضل الهی ما مشکلات و تحریم‌های اقتصادی و فشارهای آمریکا را پشت سر خواهیم گذاشت و ایران را به ‌جایگاه اول منطقه در همه جهات می‌رسانیم.

  دستیار و مشاور عالی رهبر معظم انقلاب با اعلام اینکه ملت ایران فعل «ما می‌توانیم» را در عمل صرف خواهد کرد، گفت: ملت ایران ۳۹ سال نشان داده که هر جا که بخواهد موفق و پیروز است و یقیناً در فعالیت‌های اقتصادی که بزرگترین مشکل کشور است نیز پیروز خواهیم شد.

   

  برچسب ها :

  نظرات