آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ , Monday 21 September 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 96344
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ دی, ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۷
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  استاندار مازندران:

  ایجاد بروکراسی اداری برای مردم پیگرد قانونی دارد/ سامانه دادور در مازندران راه‌اندازی می‌شود

  استاندار مازندران با بیان اینکه با ایجاد سامانه دادور، عملکرد مدیران از نظر مردم مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، گفت: ایجاد بروکراسی اداری برای مردم در استان مازندران پیگرد قانونی دارد.

  آوای شمال/ محمد اسلامی در جلسه شوراری اداری استان مازندران با حضور معاون اقتصادی وزیر اقتصاد، اظهار کرد: با ایجاد سامانه دادور، عملکرد مدیران از نظر مردم مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و ایجاد بروکراسی اداری برای مردم در استان مازندران پیگرد قانونی دارد.

  وی افزود: گرایش به سمت شکوفایی اقتصادی یک اصل است و باید در استان مازندران اجرایی شود و همه دستگاه‌ها مکلف هستند برای شکوفایی اقتصادی اقدام کنند.

  استاندار مازندران با اعلام اینکه در حوزه قوانین و مدیران ارشد کشور تردیدی برای ایجاد توسعه وجود ندارد، تصریح کرد: به دلیل وجود دیوان‌سالاری اداری، در حال حاضر با چالش مواجه هستیم.

  این مسئول خاطرنشان کرد: بروکراسی اداری مردم را خسته و حرکت توسعه کشور را می‌کند و سلب منابع را با نتیجه مورد انتظار مطابقت نمی‌دهد، همچنین زمان و فرصت در کشور از دست می‌رود.

  اسلامی اضافه کرد: جلسات توجیهی در این ارتباط برگزار می‌شود و به زودی با آمادگی که مدیران اعلام می‌کنند، سامانه دادور در استان مازندران راه‌اندازی می‌شود.

  وی ادامه داد: باید محیا شویم که کل فرایند تقاضا و صدور مجوز به صورت الکترونیکی در حداقل زمان صادر شود و رتبه کسب و کار در کشور را ارتقا دهیم، از مدیران استان انتظار داریم که اهتمام ویژه داشته باشند و ما پاسخگوی مردم باشیم.

  اسلامی با اعلام اینکه بنده مسائل اجتماعی و مردم را در استان در جلسه دیگر مررو می‌کنم، افزود: باید تلاش کنیم که بروکراسی در استان را کاهش دهیم.

  استاندار مازندران ادامه داد: برون‌سپاری اداری در کشور هم نیاز به اصلاح دارد و در حال حاضر این رویه به صلاح کشور و استان مازندران نیست و موراد نقصی هست که باید به آن رسیدگی شود.

  این مسئول اضافه کرد: بیشترین شکایت مردمی از جانب شهرداری‌ها هست و باید آموزش لازم را ببینند تا میزان شکایت از این بخش کاهش یابد.

  اسلامی در پایان گفت: با اجرای سامانه دادور و یاور، پارتی‌بازی و نفوذ کاهش پیدا می‌کند تا بتوانیم مدیر اداری پاک در کشور داشته باشیم.

  برچسب ها :

  نظرات