آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ , Sunday 17 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 963
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ آذر, ۱۳۹۳ - ۰۵:۵۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان
 •   

  اختصاص تسهیلات ۲٫۵ میلیاردی به زنان سرپرست خانوار مازندران

   آوای شمال/ مریم جمشیدی با اعلام اینکه در جلسه با رئیس صندوق مهر امام رضا (ع) استان مازندران موافقت با اختصاص تسهیلات به زنان سرپرست خانوار اعلام شد، بیان داشت: مقرر شد ۲٫۵ میلیارد تومان تسهیلات از طریق این صندوق به زنان سرپرست خانوار استان به منظور کارآفرینی اختصاص یابد. وی با اشاره به اینکه سقف تسهیلات در نظر گرفته شده […]

   آوای شمال/ مریم جمشیدی با اعلام اینکه در جلسه با رئیس صندوق مهر امام رضا (ع) استان مازندران موافقت با اختصاص تسهیلات به زنان سرپرست خانوار اعلام شد، بیان داشت: مقرر شد ۲٫۵ میلیارد تومان تسهیلات از طریق این صندوق به زنان سرپرست خانوار استان به منظور کارآفرینی اختصاص یابد.

  وی با اشاره به اینکه سقف تسهیلات در نظر گرفته شده تا ۳۰ میلیون تومان است، اظهار داشت: دستورالعمل اختصاص این تسهیلات بر اساس سرفصل‌های صندوق مهر امام رضا (ع) است.

  مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با اعلام اینکه همایش بزرگ زنان غرب مازندران اوایل دی‌‌ماه امسال برگزار می‌شود، تصریح کرد: در این همایش زنان غرب استان از شهرستان رامسر تا محمودآباد در این گردهمایی حضور می‌یابند.

  وی با تاکید بر اینکه به منظور حضور بهتر زنان غرب استان در این همایش و با توجه به بعد مسافت، این همایش برای زنان غرب استان از رامسر تا محمودآباد برگزار می‌شود، گفت: همایش زنان شرق مازندران نیز با محوریت شهرستان آمل در دستور کار قرار دارد.

  جمشیدی خاطر نشان کرد: اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران راهکار تعاملی را برای پیشبرد و حل مشکلات مربوط به امور زنان و خانواده در دستور کار قرار می‌دهد، خاطرنشان کرد: اداره کل امور بانوان و خانواده، کابینه زنان نیست که دولت، مردان و زنان را از هم جدا کند.

  وی در پایان یادآور شد: این اداره کل با طرح مسائل و مشکلات حوزه زنان و خانواده به دستگاه‌های اجرایی سعی می‌کند گام‌های موثری برای حل مشکلات بر دارد.

  برچسب ها :

  نظرات