آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ , Wednesday 30 September 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 96090
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ دی, ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرماندار محمودآباد اعلام کرد

  ثبت‌نام ۱۲۷ واحد تولیدی و صنعتی محمودآباد در سامانه بهینه‌یاب/ اشتغال بیش از ۹۰۰ نفر در قالب مشاغل تولیدی شهرستان

  فرماندار محمودآباد از اشتغال بیش از 900 نفر در قالب مشاغل تولیدی و خدماتی در سطح شهرستان خبر داد.

  آوای شمال/ یحیی یوسف‌پور صبح امروز در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه تاکنون با تلاش دستگاه‌های مربوطه ۹۲۱ نفر با دریافت تسهیلات در قالب مشاغل تولیدی و خدماتی در سطح شهرستان مشغول به کار شدند، اظهار کرد: براساس سهیمه اشتغال در مازندران سهم محمودآباد به منظور ایجاد شغل یک‌هزار و ۱۶۰ نفر بوده است.

  وی افزود: بیکاری یکی از دغدغه‌های مهم رهبری و تمام مسؤولان بوده که با همراهی مردم باید تلاش فراوانی در زمینه اشتغال برای شهروندان به ویژه جوانان در سطح شهرستان فراهم شود.

  فرماندار محمودآباد با اشاره به اینکه در راستای حمایت از خانواده‌های تحت پوشش، نهادهای حمایتی تاکنون موفق به جذب ۱۰۰ تسهیلات اهدایی شده است، گفت: با حمایت دستگاه‌های متولی امر اداره بهزیستی، کمیته امداد و بسیج سازندگی موفق به جذب کامل تسهیلات اهدایی شده و به ۱۵۱ نفر به میزان ۲۴ میلیارد و نهصد میلیون ریال تسهیلات کم بهره در قالب طرح‌های اشتغالزایی پرداخت شد.

  یوسف‌پور از ثبت نام ۱۲۷ شرکت و واحد تولیدی محمودآباد در سامانه بهینه‌یاب خبر داد و خاطرنشان کرد: از این تعداد ۵۴ واحد تولیدی مورد تائید کارگروه‌های استانی قرار گرفته و ۷ میلیارد و ۸۲۰ میلیون تومان تسهیلات به شرکت‌ها پرداخت شد.

  وی با اشاره به ابلاغ دستور عمل پرداخت تسهیلات روستایی و عشایری از سوی دولت با هدف تقویت رونق تولید در روستاها و شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر، اظهار کرد: دستگاه‌ها بر اساس وظایف خود، اقدامات لازم را اطلاع‌رسانی و هدایت کار آفرینان و معرفی به بنگاه‌ها و بانک‌های عامل، ثبت نام در سامانه کارا و تشکیل کار گروه‌های فنی تسریع و تسهیل کرده و بانک‌های عامل در زمان مقرر اعتبارات تخصصی را به کار آفرینان پرداخت کنند.

  فرماندار محمودآباد در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اراده دولت در زمینه تولید و اشتغال کم کاری از سوی مسؤولان این شهرستان پذیرفته نبوده و مدیران مربوطه باید در زمینه اشتغال و رفع دغدغه‌های مردم نقش موثری داشته باشند.

  برچسب ها :

  نظرات