آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ , Monday 21 September 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 95949
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ دی, ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۵
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > سرخ‌رود
 •   

  امام جمعه سرخ‌رود:

  برطرف کردن ضعف‌ها مدیران انقلابی و جهادی می‌خواهد

  امام جمعه سرخرود گفت: مردم ما با توجه به شرایط کشور افرادی را که در راس امور هستند را مهربان می‌خواهند تا با صمیمیت کار کنند و مردم از اصطکاک خوششان نمی‌آید زیرا مردم کار می‌خواهند و برای برطرف کردن ضعف‌ها مدیران انقلابی و جهادی می‌خواهند.

  آوای شمال/ حجت‌الاسلام سیدمحمود موسوی‌آملی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه سرخرود اظهار کرد: مردم می‌خواهند مسؤولانی که در مسند مدیریت کشور نشستند با هم مهربان باشند و با هم کار کنند، نسبت به هم صمیمی باشند نه اینکه از گناهان و خطاهای هم اغماض کنند که این ضدارزش است.

  وی افزود: نوع برخورد‌ها باید صمیمی، مهربانانه، مومنانه و برادرانه باید باشد تا بتوان زخم مشکلات کشور را مسؤولان درمان کنند نباید بگذارید کار به اصطکاک برسد.

  موسوی آملی تصریح کرد: مردم هم واقعاً دیگر از اصطکاک خوش‌شان نمی‌آید مردم کار می‌خواهند مردم تلاش مدیران انقلابی و جهادی می‌خواهند تا ضعف‌ها برطرف شود اگر مسؤولان ضعف‌ها را برطرف کنند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و آنها نمی‌توانند به ما سیلی بزنند ما به آنها سیلی خواهیم زد.

  امام جمعه سرخرود خاطرنشان کرد: مسؤولان مراقب کار و حرف زدن خودشان باشند مردم عزیز توطئه‌ها را می‌فهمند مردم ما خباثت را درک می‌کنند ملت ما هوشیارند و می‌دانند که مطالبات صادقانه و بحق مردم از حرکات وحشیانه و تخریب‌گرایانه یک گروه جداست.

  وی افزود: تجربه ۴۰ ساله ملت ما را آگاه کرده است مردم عزیز می‌دانند که آمریکا و غرب دل‌شان برای ملت ما نمی‌سوزد مردم رفتار این‌ها را با ملت‌هایی که پنجه این‌ها در آنجا گیر شده است، می‌بینند مث‌ل ملت مظلوم افغانستان، عراق، یمن، سوریه، بحرین و پاکستان و هر جا اینها پنجه‌شان جا گیر شد، ناخنشان بند شد، هر چه توانستند ضربه زدند اینها به مردم رحم نمی‌کنند.

  موسوی‌آملی درباره وظیفه مردم و مسئوولان در این شرایط بیان کرد: حالا نسبت به ملت ایران نسبت به کسی یا کسانی در داخل کشور طرفدار شدند این را مردم می‌فهمند و مسؤولان اگر همراه با مردم دست به دست هم بدهند و این روحیه استحکامی که انقلاب به ما داد را حفظ کنند و نگه دارند «لا یَضُرُّکُمْ کَیْدُهُمْ شَیْئاً» هرگز دشمنی دشمنان اثری نخواهد داشت و آنها هرگز نمی‌توانند به ملت ایران آسیبی بزنند.

  وی اضافه کرد: تقاص این کارشان را به سختی خواهند دید تقاص آشوب‌ها، حرمت‌شکنی‌ها،خون‌های به ناحق ریخته هموطنان، تقاص تحریم‌ها، ایران هراسی‌ها و همه دشمنی‌ها را خواهیم گرفت.

  امام جمعه سرخرود در پایان گفت: باید روح شجاعت، فداکاری و ایمان که مانع اعمال دشمنی دشمنان است را تقویت کرد مسؤولان باید مدبرانه فکر کنند و افراط و تفریط را از خود دور کنند مسؤولان زمانی می‌توانند در مقابل مستکبران، متجاوزان و غارت‌گران بین‌المللی بایستند که شکاف‌های اقتصادی و اجتماعی را برطرف کنند علاج مشکلات کشور چه اقتصادی و اجتماعی، چه مشکلات سیاسی این است که انسان در مقابل دشمن مستکبر همیشه آماده بوده و هرگز کوتاه نیاید.

  برچسب ها :

  نظرات