آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ , Sunday 20 September 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 95870
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ دی, ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  اصلاح‌طلبان کاری کردند که هاشمی در مجلس ششم نفر سی‌ام شود/ امیرکبیر در برابر هاشمی حرفی برای گفتن نداشت

  دبیرکل حزب مردم‌سالاری با بیان اینکه هاشمی از اصلاح‌طلبان هم زجر کشید، گفت: اصلاح‌طلبان کاری کردند که هاشمی در مجلس ششم نفر سی‌ام منتخبان شود.

  آوای شمال/ مصطفی کواکبیان عصر امروز در اولین مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در سالن مجتمع خاتم‌الأنبیا شهر رشت، اظهار کرد: هاشمی رفسنجانی تأکید داشت تا تمام کشور بر محور حزب اداره شود.

  وی، هاشمی را از مظلومان انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: با اینکه هاشمی از اموال شخصی خود برای پیروزی انقلاب اسلامی خرج کرد، اما همیشه متهم بود که از سرمایه‌دارانی است که در انقلاب آمده تا به آب و نوایی برسد.

  نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه هاشمی هیچ اندوخته‌ای از انقلاب اسلامی نداشت، توضیح داد: هیچ‌کس نمی‌تواند در مسؤولیت‌هایی که هاشمی داشته، سراغی از بیت‌المال در اموال شخصی‌اش پیدا کند.

  دبیرکل حزب مردم‌سالاری با بیان اینکه امیرکبیر در برابر هاشمی حرفی برای گفتن نداشت، خاطرنشان کرد: قطعاً هاشمی از شهید بهشتی مظلوم‌تر بود.

  کواکبیان با بیان اینکه هاشمی از اصلاح‌طلبان هم زجر کشید، گفت: اصلاح‌طلبان کاری کردند که هاشمی در مجلس ششم نفر سی‌ام منتخبان شود.

  وی با بیان اینکه هاشمی شخصیتی بسیار صبور بود، گفت: فتنه از سال ۸۴ با آمدن احمدی‌نژاد شروع شد.

  نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تمام برنامه‌ریزی‌های دولت احمدی‌نژاد حذف هاشمی از صحنه بود، تشریح کرد: در مجلس هشتم برخی از اصولگراها اعلام می‌کردند که هاشمی اعدام باید گردد و منظورشان از خواص بی‌بصیرت هاشمی رفسنجانی بود.

  دبیرکل حزب مردم‌سالاری با تأکید بر اینکه هیچ‌گاه هاشمی رفسنجانی علیه رهبری صحبت نمی‌کرد، گفت: هاشمی همیشه تأکید داشت که رهبر معظم انقلاب عمود نظام جمهوری اسلامی است.

  کواکبیان با اشاره به مظلومیت فعلی هاشمی رفسنجانی گفت: با این ‌همه خدماتی که هاشمی ارائه کرده، چرا صداوسیما ویژه‌برنامه‌هایی با این کیفیت ارائه می‌کند.

  نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه هاشمی باید زنده بماند، تبیین کرد: به فرموده امام خمینی (ره)، هاشمی تا زمانی که زنده هست، زنده خواهد ماند.

  دبیرکل حزب مردم‌سالاری با بیان اینکه ما نسبت به دولت انتقاد داریم، گفت: این دولت در جاده است و کمی کُند می‌رود، اما دولت قبل اصلاً در مسیر جاده نبود.

  کواکبیان با اشاره به دشمنی استکبار جهانی یادآور شد: ما آمریکا و سایر دشمنان را همیشه محکوم می‌کنیم، اما باید از کسانی که آتش بیار معرکه هستند اعلام کرد که شما در کجای ماجرا هستید؟

  وی با بیان اینکه زمان زورگویی دولت‌ها به ملت ایران تمام‌ شده، گفت: ما شکاف‌های طبقاتی، جنسیتی و اقتصادی داریم و باید مشکلات مردم را برطرف کرد.

  نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نسل امروز با دیروز فرق کرده، تشریح کرد: باید عکس‌ها و تصاویر دوران اغتشاشات را دید و اکثر آن‌ها از جوانان هستند، اما کسانی که بعد از نماز جمعه راه‌پیمایی کردند اکثراً از پیران و سالمندان جامعه بودند.

  دبیرکل حزب مردم‌سالاری در پایان با تأکید بر اینکه باید شهرداران مکانی را برای اجتماعات و اعتراضات ایجاد کنند، گفت: طبق قانون اعتراضی که با اغتشاش، جنگ و خونریزی نباشد مشکلی ندارد و دولت باید اجازه دهد تا اعتراضات به‌حق مردم خود را نشان دهد.

   

  برچسب ها :

  نظرات