آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ , Tuesday 11 December 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 95834
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ دی, ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  نماینده ولی فقیه در مازندران:

  نیروی انتظامی در ناآرامی‌های اخیر مقتدرانه و مدبرانه برخورد کرده است

  نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به این که نیروی انتظامی در مواجهه با حوادث پیش آمده مقتدرانه و مدبرانه برخورد کرده است، گفت: نا آرامی‌های اخیر در کشور نشان داد که دشمن همیشه درصدد ضربه زدن به این نظام الهی است.

  آوای شمال/ آیت‌الله نورالله طبرسی در دیدار با فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه امنیت یک نعمت بی‌بدیل در همه ابعاد فردی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، و اقتصادی است، اظهار کرد: نیاز به امنیت از قدیمی‌ترین و عمیق‌ترین نیازهای انسان‌هاست به طوری که انسان‌ها در هیچ برهه زمانی برای تأمین امنیت بی‌تفاوت نبوده و هزینه‌های زیادی را برای تأمین امنیت و آرامش تحمل کرده‌اند.

  وی با اشاره به اینکه امنیت، دارای اهمیت و نقش بسیار حساسی در ابعاد مختلف زندگی انسان است، افزود: احساس امنیت به‌عنوان یکی از مهم‌ترین ابزار کنترلی برای حفظ حقوق و رفتار شهروندی در جامعه قلمداد می‌شود.

  نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه اساس پذیرش و پایبندی به ارزش‌ها، داشتن بصیرت دینی است، تصریح کرد: قرآن در همه حال انسان را به بصیرت و درک صحیح از دین که نتیجه آن رسیدن به سعادت و امنیت روانی و اجتماعی است فرا می‌خواند.

  این مسئول خاطرنشان کرد: برای حفظ اعتقادات و باورهای دینی در ارتقای احساس امنیت و پایبندی اقشار جامعه به ویژه قشر جوان، متولیان فرهنگی و اجتماعی باید در قول و عمل و با محبت منطق آموزه‌های دینی را ابلاغ و اجرا کنند.

  طبرسی در پایان با اشاره به اینکه نیروی انتظامی در مواجهه با حوادث پیش آمده مقتدرانه و مدبرانه برخورد کرده است، گفت: ناآرامی‌های اخیر در کشور نشان داد که دشمن همیشه در صدد ضربه زدن به این نظام الهی است.

  برچسب ها :

  نظرات