آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ , Friday 22 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 9529
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۹
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  ادعای سربازی ۹ ساله کذب محض است/ چند بار فرار از خدمت باعث طولانی شدن سربازی شده است

  آوای شمال/ سرتیپ دوم پاسدار موسی کمالی جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس با تکذیب خبر سربازی ۹ ساله یک جوان محمودآبادی اظهار داشت: جوانی به نام مهدی فرهنگ که مدعی شده ۹ سال در خدمت سربازی بوده در سال ۸۴ با رشوه و دسیسه توانسته […]

  آوای شمال/ سرتیپ دوم پاسدار موسی کمالی جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس با تکذیب خبر سربازی ۹ ساله یک جوان محمودآبادی اظهار داشت: جوانی به نام مهدی فرهنگ که مدعی شده ۹ سال در خدمت سربازی بوده در سال ۸۴ با رشوه و دسیسه توانسته بود معافیت پزشکی بگیرد.

  جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد:‌ بعد از چندی مسئولین متوجه این امر شده و کارت معافیت این جوان به همراه ۱۰۰ نفر دیگر باطل اعلام می‌شود.

  وی ادامه داد:‌ در این رابطه نیز عوامل نفوذی که چند پزشک بودند شناسایی شدند و بنابر قانون با آنها برخورد می‌شوند.

  این مقام ارشد نظامی با بیان این مطلب که این فرد ۲ تخلف آشکار انجام داده افزود: تخلف اول این فرد این بوده که با رشوه و دسیسه کارت معافیت پزشکی دریافت کرده و تخلف دومش آن است که بعد از اعزام به خدمت سربازی چند بار فرار کرده است.

  سردار کمالی تصریح کرد: فرار چند باره این فرد از خدمت سربازی منجر به طول کشیدن خدمت سربازی این فرد شده که در نهایت خود این فرد در مورد این مسئله مسئول است نه هیچ فرد دیگری.

  جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید دوباره بر این امر که چنین خبری صحت ندارد و کذب محض است، گفت: ارتباط دادن این مسئله با قضیه سربازی فوتبالیست‌ها درست نیست.

  برچسب ها :

  نظرات