آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ , Thursday 12 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 9505
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۸
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  درخشان: ۳ میلیارد می گرفتم جرات نداشتند به من دست بزنند!

  آوای شمال/ حمید درخشان در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل صبای قم اظهار داشت: فردا بازی سختی مقابل صبا داریم. با توجه به بازی قبلی که صبا مقابل تراکتورسازی انجام داده باخت  مقابل تراکتورسازی دلیل نمی شود تیم ضعیفی باشند. صبا تیمی جوان است که مربی جوان و خوبی دارند. ان شاءالله ما […]

  آوای شمال/ حمید درخشان در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل صبای قم اظهار داشت: فردا بازی سختی مقابل صبا داریم. با توجه به بازی قبلی که صبا مقابل تراکتورسازی انجام داده باخت  مقابل تراکتورسازی دلیل نمی شود تیم ضعیفی باشند. صبا تیمی جوان است که مربی جوان و خوبی دارند. ان شاءالله ما بتوانیم فردا بحث های مهم تاکتیکی را خوب اجرا کنیم و نتیجه خوبی برای ما رقم بخورد. البته یکی، دو بازیکن را به دلیل مصدومیت و محرومیت به همراه نداریم اما شرایط روحی تیم بسیار خوب است و امیدوارم بتوانیم تداوم هفته گذشته را داشته باشیم و سه امتیاز را کسب کنیم. چون هفته بعد بازی سختی داریم امیدواریم با شرایط خوبی پا به مسابقات آسیایی بگذاریم که برای کشورمان هم مهم است.

   

  وی درباره اینکه گفته می شود بازی با صبا آخرین مسابقه اوست  بیان داشت: بحثی که در کشورمان هست خوبی و بدی هایی دارد. خوبی این است که هر کسی مربی می شود همه استقبال می کنند و بدی آن است که هر کس نتیجه نمی گیرد به سرعت باید برود.الکس فرگوسن سه، چهار سال در منچستر ماند تا تیم را درست کرد.ما تیمی را در اختیار گرفتیم که همه می دانند چه مشکلات بزرگی داشته و هیچ کس درباره آن مشکلات صحبت نمی کند. می گویند چقدر کاشتی و چقدر برداشتی. مگر من چقدر زمان داشتم. همه منتظرند

  درخشان افزود:آیا باید مهره ها را این چنین سوزاند. کجای فوتبال به نیم فصل نرسیده از مربی نتیجه می خواهند؟ کمی منطقی فکر می کنند. البته کشور ما یک حسن دیگری دارد که برای خارجی ها خوب است. خارجی ها هر طور که خراب کنند به آنها فرصت داده می شود زیرا پول خوب می گیرند و ما نمی توانیم آنها را برکنار کنیم. زیرا امثال ما با عشق کار می کنیم و رقم مان را بالا نمی بریم.

  سرمربی پرسپولیس افزود:من هم اگر ۳ میلیارد می گرفتم کسی نمی توانست به من دست بزند چون برایم هزینه کرده بودند اما من ۳ میلیارد را در جیب باشگاه نگه داشتم و کمتر گرفتم. کمی به مربیان فرصت دهید. همه جا به مربیان فرصت می دهند. من سوالم این است آن آقایی که الان می خواهد جای من در این پست بنشیند آیا گارانتی می دهد تیم مرا موفق کند؟ اگر ایشان گارانتی می دهد من هم گارانتی می دهم. شما می توانید یک مربی خارجی پیدا کنید که ۱۰ بازی گارانتی بدهد نبازد؟ ختم کلام اینکه من تلاشم را انجام می دهم و کارم را می کنم تا زمانی که برکنارم کنند.

  وی در خصوص اینکه آیا مباحث مطرح شده سه روز قبل از بازی با صبا و در آستانه لیگ قهرمانان این تغییرات استرس به تیم وارد نمی کند؟ گفت: این طبیعی است و ناهنجاری در تیم ایجاد می کند.این شرایط بازیکن را نگران کرده و ذهنش را آشفته می کند. الان اصلا موقع چنین تصمیم گیری نیست. هر چیزی جای خود را برای تصمیم گیری دارد. واقعا خودم از این مساله متعجب هستم. دوستان باید خودشان پاسخگو باشند. چرا وقتی خوب به سمت جلو می رویم باید ترمز و استندبای داشته باشیم؟ ما بازی با پدیده را در حالی بردیم که این تیم هرگز در مشهد نباخته بود. ما در بازی با ملوان با بدشانسی مسابقه را باختیم. همه اینها دست به دست هم دادند تا نتیجه خوب نگیریم اما بازی خوبی انجام دادیم. اشتباهات داوری و بدشانسی اگر نبود الان اصلا این بحث ها وجود نداشت ولی متاسفانه وقتی به نتیجه نگاه می کنیم همین می شود. من الان تسلیم نتیجه هستم اما باید واقع بینانه نگاه کنیم و ببینیم آیا بهتر بازی نمی کنیم. من می گویم هر چیزی باید در جای خودش باشد تا درباره آن بحث کرد. این نظر شخصی من است.

  برچسب ها :

  نظرات