آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ , Saturday 7 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 9493
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۳
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  شانس استقلال برای قهرمانی از نگاه مظلومی

  آوای شمال/ پرویز مظلومی ابتدا پیروزی نفت تهران برابر الجیش قطر در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا را به اعضای این تیم تبریک گفت و ضمن بیان مطلب فوق افزود: بعد از مدت‌ها یک بازی زیبا دیدم و از آن لذت بردم. بازیکنان نفت عالی بازی کردند و نشان دادند در عین جوانی می‌توان پخته […]

  آوای شمال/ پرویز مظلومی ابتدا پیروزی نفت تهران برابر الجیش قطر در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا را به اعضای این تیم تبریک گفت و ضمن بیان مطلب فوق افزود: بعد از مدت‌ها یک بازی زیبا دیدم و از آن لذت بردم. بازیکنان نفت عالی بازی کردند و نشان دادند در عین جوانی می‌توان پخته هم عمل کرد.

  وی در ادامه تاکید کرد: این برد را به علیرضا منصوریان و شاگردانش تبریک می‌گویم. همینکه آنها سهمیه فوتبال ایران را در لیگ قهرمانان آسیا به عدد چهار رساندند، جای تبریک دارد. امیدوارم در بطن مسابقات هم عالی کار کنند و بدرخشند.

  سرمربی پیشین تیم‌ استقلال هم در مورد وضعیت این تیم تهرانی اینگونه اظهارنظر کرد: استقلال سه برد خیلی خوب بدست آورده که کارش را به خوبی پیش برده است. من از همان ابتدا هم گفتم این تیم امید اول قهرمانی در لیگ ایران است.

  مظلومی اضافه کرد: آنها که می‌گویند داورها به سود استقلال سوت می‌زنند، طوری صحبت می‌کنند که انگار تاکنون استقلال از داوری‌ها متضرر نشده است. به عقیده من استقلال در این فصل از داوری‌ها متضرر شده است. به هر حال خوشحالم این تیم شرایط خوبی دارد، امیدوارم این وضعیت خوب را حفظ کرده و به قهرمانی برسد تا هواداران استقلال خوشحال شوند.

  وی در مورد حاشیه‌سازی‌های کرار برای استقلال هم خاطرنشان کرد: در دوره من، این بازیکن کار خاصی نکرد و اینگونه نبود که به خاطر فشار بازی‌ها، هر هفته اخطار گرفته و یا محروم شود. او تنها وسط زمین با مجتبی جباری دعوایش شد و رفت.

  سرمربی پیشین تیم‌ استقلال در پایان گفت: کرار پسر خوب و با معرفتی است، بیرون از زمین عالی است اما در داخل زمین فشار روی او بسیار بالاست و روی او خطا زیاد می‌شود. به هر حال من فکر می‌کنم باید با کرار بیشتر صحبت شود و شرایط روحی‌اش را بهتر کنند تا استقلال و خودش متضرر نشوند.

  برچسب ها :

  نظرات