آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ , Thursday 17 January 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 94695
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ دی, ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  نماینده مردم نور و محمودآباد در خانه ملت:

  راه حل مشکلات کشور در آسیب زدن به امنیت ملی نیست

  نماینده مردم نور و محمودآباد در خانه ملت با بیان اینکه مشکلات کشور باید بررسی و رفع شود، گفت: اما راه حل مشکلات نباید به گونه‌ای باشد که وحدت، امنیت و منافع ملی ما آسیب ببیند.

  آوای شمال/ علی اسماعیلی در گفت‌وگو با بلاغ با اشاره به تفرقهافکنی دشمنان، اظهار کرد: امروز دشمنان قسم‌خورده کشورمان به دنبال ایجاد تفرقه هستند تا امنیت جامعه را خدشه‌دار کنند و همه باید در این زمینه هوشیار باشیم.

  وی با بیان اینکه مشکلات فراوانی در بخش‌های مختلف وجود دارد، افزود: این مشکلات باید بررسی و رفع شود اما راه حل مشکلات نباید به گونه‌ای باشد که وحدت، امنیت و منافع ملی ما آسیب ببیند زیرا در این صورت نه تنها مشکلات رفع نمی‌شود بلکه بی‌نظمی سبب بروز مشکلات دیگر خواهد شد که منفعت آن فقط به دشمنان این مرز و بوم خواهد رسید.

  نماینده مردم نور و محمودآباد در خانه ملت خاطرنشان کرد: کسانی که امروز به تأسی از دشمنان کشور حرکت می‌کنند، مطمئناً یا غافلند و نمی‌دانند و یا کسانی هستند که مقصد خاصی دارند که از ناآرامی جامعه بهره می‌برند.

  این مسئول گفت: ملت ایران با اتحاد خود نه تنها کشوری با امنیت بالا در منطقه است بلکه امنیت را برای خاورمیانه نیز ایجاد کرده و ما برای رسیدن به خواسته‌ها و مطالبات به حقمان ابتدا باید فضای آرام و امنی داشته باشیم تا سرمایه‌گذاران در این فضا وارد کشور شوند و اقتصاد پویا و اشتغال فعال شود.

  اسماعیلی با اشاره به جوانان و آینده‌سازان این مرز و بوم، تأکید کرد: جوانان آگاه این مرز و بوم از ابتدای انقلاب تاکنون با تمام سختی‌ها و مشکلات هرگز اجازه مداخله و سوءاستفاده به دشمنان ندادند و نخواهند داد زیرا سه نکته مهم امنیت، منافع و وحدت ملی در هر جامعه‌ای بسیار مهم است و هر جامعه‌ای که این سه مؤلفه را نداشته باشد آسیب خواهد دید.

  وی با اشاره به شرایط حساس کشور و نظام، گفت: وحدت می‌تواند سبب پیشرفت جامعه شود و اگر جوانان خواهان اشتغال و زندگی آرام هستند لازمه آن وحدت است.

  نماینده مردم نور و محمودآباد در خانه ملت تأکید کرد: دشمنان با ضربه زدن به وحدت مردم می‌خواهند در داخل و میان مردم رخنه کنند تا به اهداف شوم خود که ناامنی و هرج و مرج در کشور است، برسند و گردانندگان اصلی این فتنه گروه منافقین هستند و جوانان ما باید  هوشیار باشند و مسائل و مشکلات و خواسته‌های خود را از راهکارهای منطقی مطرح و مطالبه کنند و حضور در خیابان‌ها، شلوغی و هنجارشکنی فقط ایجاد ناامنی و ضرر به خودمان است و سبب می‌شود انتظار و مطالبات به حق جوانان، اشتغال، ازدواج و گردش فعالیت اقتصادی آسیب ببیند و دشمنان را به اهدفشان که به هم زدن نظم جامعه و تفرقه افکنی است، برسانند.

  برچسب ها :

  نظرات