آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ , Monday 17 December 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 94568
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ دی, ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۷
 • شما اینجا هستید :اخبار استان > اخبار محمودآباد
 •   

  دستگیری شکارچیان غیرمجاز پرنده درمازندران و محمودآباد

  مامورین یگان حفاظت محیط زیست درحین گشت زنی در شهرهای بابلسر،آمل،محمودآباد ،جویبار،سوادکوه ،ساری و بهشهر18 قبضه سلاح شکاری از متخلفین کشف و ضبط و بیش از 40 رشته دام هوایی را تخریب و جمع آوری کردند.

  آوای شمال/ به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران ،مامورین یگان حفاظت محیط زیست بابلسر و فریدونکناردر حین گشت زنی در منطقه آیش فریدونکنار پنج شکارچی غیرمجاز را به همراه ۵قبضه سلاح شکاری و ۳ قطعه باکلان دستگیرو ۶ رشته دام هوایی را جمع آوری کردند.
  مامورین یگان حفاظت محیط زیست ساری درحین گشت و کنترل شبانه ، سه شکارچی غیرمجاز را به همراه ۳ قبضه سلاح شکاری دستگیر و۷رشته دام هوایی را در مناطق چناربن، سیدمحله و سوته جمع آوری کردند.
  در ماموریت دیگری مامورین محیط بانان سرمحیط بانی دودانگه یک شکارچی غیرمجاز را به همراه یک قبضه سلاح شکاری قاچاق دستگیرکردند.
  در جویبار مامورین یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان درحین گشت زنی در منطقه  آیش روستای تلنار گل محله جویبار یک شکارچی غیرمجاز را به همراه یک قبضه سلاح شکاری دستگیرو۶ رشته دام هوایی راجمع آوری و تخریب نمودند.
  مامورین یگان حفاظت محیط زیست استان ،آمل، بابل ومحمودآباد در یک عملیات مشترک در آبندان بخش سرخرود محمودآباد سه قبضه سلاح شکاری به همراه ۳۱ قطعه پرنده از متخلفین کشف و ضبط شد.۳۱قطعه پرنده کشف شده به بهزیستی شهرستان محمودآباد اهداء شد.
  مامورین یگان حفاظت محیط زیست بهشهر نیز در حین گشت وکنترل در منطقه هزارجریب و میانکاله (شکارگاه قصه تپه ) دوشکارچی غیرمجاز را به همراه ۲ قبضه سلاح شکاری و تعدادی فشنگ دستگیر و درماموریت دیگری رئیس اداره حفاظت محیط زیست بهشهر و مامورین یگان پناهگاه حیات وحش میانکاله  درحین گشت زنی  در جزیره آشوراده دو قطعه چنگر از متخلف کشف وضبط کردند.
  مامورین یگان حفاظت محیط زیست سوادکوه نیز درحین گشت و کنترل شبانه در منطقه شیرگاه از دو شکارچی غیرمجاز۲ قبضه سلاح شکاری قاچاق و سایرادوات شکار کشف و ضبط کردند.
  مامورین یگان حفاظت محیط زیست آمل درحین گشت زنی درحوزه استحفاظی خود  یک شکارچی غیرمجاز را به همراه یک قبضه سلاح شکاری دستگیرو ۸رشته دام هوایی
  را جمع آوری و ۴جایگاه استقرارشکارچیان راتخریب و درماموریت دیگری مامورین یگان این شهرستان ۱۶ رشته دام هوایی را جمع آوری و  ۳جایگاه استقرارشکارچیان راتخریب و دو قطعه پرنده گرفتاردر دام هوایی را رهاسازی کردند.
  مامورین یگان حفاظت محیط زیست آمل باهمکاری نیروی انتظامی پاسگاه امام زاده عبدالله متخلفین فروش پرندگان تاکسیدرمی شده در بخش امام زاده عبدالله آمل را دستگیر و از آن ها تعداد زیادی پرنده تاکسیدرمی شده کشف وضبط کردند.
  متخلفین با تتشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

  برچسب ها :

  نظرات