آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ , Thursday 23 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 94488
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ دی, ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۲
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > سرخ‌رود
 •   

  امام جمعه سرخ رود:

  ۹ دی نمادی از بصیرت و دشمن شناسی و تجلی حضور مردم بود

  امام جمعه سرخ رود گفت:مردم در 9 دی نمادی از بصیرت و دشمن ئشناسی را نشان دادند و تجلی حضور مردم در خاموش کردن فتنه و از بین بردن آشوب هشت ماهه کشور را با رهنمودهای رهبری به سمت آرامش برد.

  آوای شمال/ حجت الاسلام سید محمود موسوی آملی امام جمعه شهر سرخ رود در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اظهارکرد:در دیداری که با استاندار داشتیم ازوی پیگیری مشکل آب سرخ رود را که سبب مشکلات ریوی مردم شد را خواستار شدم همچنین بحث گاز و برق که باید اقلیم بخش سرخ رود اصلاح گردد ازدیگر موضوعاتی بود که مطرح گردید.
  وی افزود: نمایندگان مجلس با طرح لایحه کاری کنند تا مشکلات قیمت برق و گاز حل شود و با برطرف کردن مشکلات دو شرکت فرش ابریشم و کیسه زرین کاری کنیم تا در این شرایط اقتصادی شاهد تعدیل نیرو و افزایش بیکاری نباشیم.
  موسوی آملی خاطر نشان کرد:۹ دی نمادی از بصیرت، دشمن شناسی و حضور در عرصه مجاهدانه توسط مردم عزیز و مسلمان ایران است و۹ دی حجت را بر همه تمام کرد که مسلمان واقعی هرگز بی تفاوت نیست سرآغاز فتنه ۸۸ همان نامه ی سرگشاده ای بود که بدون سلام برای رهبری نظام نوشتند و پیش بینی آشوب در کشور کرده بودند.
  امام جمعه سرخ رود تصریح کرد:در فتنه ۸۸ تقلب در انتخابات بهانه بود و اصل نظام را نشانه گرفتند و۹ دی این درس بزرگ را به ما داد که بفهمیم که کی ما را به کجا می برد به سوی چه می برد آیا به سمت اهداف نظام حرکت می کنیم دلباختگی بیشتر به اقطاف مخالف دین حرکت می کنیم اگر چنانچه این را فهمیدیم متوجه خواهیم شد که انقلابی گری غیر از انقلابی نمایی است.
  وی اضافه کرد:در این شرایط ما می فهمیم سیاست باید دینی باشد نه اینکه دینداری را در جهت سیاسی کاری و اهداف پست فلان جناح بگویند و فلان جناح را بالا ببرند ۹ دی یعنی فتنه گران داخلی و خارجی بدانند ما با اذن الله آمریکا و دشمنان نظام مقدس را در همه ی عرصه ها زمین گیر می کنیم.
  این مسئوول یادآورشد:دشمنان نظام با فتنه ۸۸ فرهنگ،اخلاق، ایمان، ایثار، اعتقاد به دین و اعتقاد به قرآن و جهاد و شهادت را نشانه رفتند اگر دقت کنید می‌بینید دشمن از فتنه و آشوب را که در کشور کلید زد پروژه دیگر خود را از این بی ثباتی که در ۸ ماه ایجاد کرده بود به اجرا در آورد.
  موسوی آملی گفت:مردم ولائی با بصیرت عمارگونه از آبروی اسلام دفاع کردند و با شکوه وصف ناپذیر به طرفداران انقلاب های مخملی در کشور و دنیا گفتند ما هرگز دست از ولایت بر نمی داریم روز نهم دی روز اسلام بود و آبروی اسلام وابسته به آبروی جمهوری اسلامی است و آبروی جمهوری اسلامی وابسته به آبروی آیت الله خامنه ای است.
  امام جمعه سرخ رود درباره وظیفه مردم در این شرایط خاطرنشان کرد:روز ۹ دی یعنی ما مسلمان بی تفاوت نداریم روز ۹ دی یعنی ایران با اقتدار در مقابل فتنه گران داخلی و خارجی می ایستد این را هم دشمن بداند و هم دوستانی که دلشان می لرزد که طبق فرمایشات رهبری دشمنان نمی توانند به ما سیلی بزنند ما به آن ها سیلی می زنیم.
  وی افزود:۹ دی تجدید بیعت با ولایت فقیه بود یعنی ما دیکتاتوری نمی خواهیم و «هیهات منّا الذِلّه» سر می دهیم و حرمت شکن های عاشورا را سر جای خود می نشانیم و مقتل خونین را ضامن انقلاب می دانیم و۹ دی یعنی بصیرت مسئولین نه اینکه طرح ترامپ در سازمان ملل ۹ رأی داشت اما متأسفانه در مجلس شورای اسلامی ایران ۲۴ رأی موافق داشت که ۱۵ رأی مخالف و ۹ رأی ممتنع بود.
  موسوی آملی تاکیدکرد:۹ دی یعنی روز دفاع از ارزش های انقلاب و دین است ۹ دی یعنی سیاه نمایی هنر نیست اگر نقدی دارید نقد منطقی و منصفانه باشد ۹ دی یعنی هیچ کس نگوید من تکلیفی ندارم، من مسئولیتی ندارم؛ همه مسئولند مسئولیت دفاع از انقلاب و از نظام جمهوری اسلامی؛ یعنی از اسلام، یعنی از حقوق مردم یعنی از عزت کشور مسئولین کشور باید همه تلاش خودشان را بگذارند که مشکلات را با سرپنجه ی تدبیر، با کار مستمر، با خسته نشدن، با توکل به خدا و کمک خواستن از خداوند برطرف و حل کنند.
  این مسئوول درباره اهداف دشمن و وظیفه مردم بیان کرد:یکی از هدف های دشمن بی اعتماد کردن مردم به مسئولین کشور است ومسئولین هم باید با کار کردنو وقت را مغتنم شمردن برای خدمت باخدمت صادقانه برای مردم گره ها را باز کنند تا مشکلات برطرف شود و مسئولان باید با فقر و فساد و بی عدالتی با اقتصاد درون زا و مقاومتی و تولید داخل مقابله کنند.

  وی افزود: مسئولین عزیز بدانند که مشکلات مردم کشور در حال حاضر اجرای کنسرت نیست بلکه اقتصاد و معیشت است و جلوی این اسب اقتصاد لیبرالی که لجام گسیخته شده را بگیرند که ثمره آن چیزی جز له شدن مردم به زیر چرخه های توسعه نخواهد بود مسئولین باید گله مندی مردم را با سرو سامان دادن افت و خیزهای قیمت ها به رضایت تبدیل کنند نه اینکه ۴۶ اقلام از تخم مرغ و گوجه و سیب زمینی بگیر تا میله گرد و تیرآهن قیمتش بالا رود مردم عزیز هم باید مواظب باشند که دشمنان از آنها سوء استفاده نکنند.
  موسوی آملی در پایان گفت:۹ دی یعنی بصیرت دستگاه دیپلماسی کشور چرا ترکیه با اینکه سفارت در تل آویو داشته و در اورشلیم کنسولگری دارد و چهارمیلیارد دلار مبادلات تجاری با رژیم صهیونیستی دارد اردوغان در ماجرای قدس قهرمان جهان اسلام می شود دستگاه دیپلماسی هنوز بدنبال توییت خود هستند مگر روز قدس ابتکار معمار کبیر انقلاب نبود ودشمنان نظام نتوانستند مردم را از نظام جدا کنند و در مقابل تشر و اخم دشمنان عقب نشینی نکردند از مسئولین عزیز خواستاریم که تصمیم هوشیارنه بگیرند که منافع ملت در آن باشد.

  برچسب ها :

  نظرات