آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 13 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 9429
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۶
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  تارتار: امیدوارم شرایط خاص پرسپولیس به نفع ما تمام شود

  آوای شمال/ مهدی تارتار در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر پرسپولیس در چارچوب هفته بیست‌ویکم لیگ برتر در مورد این بازی اظهار داشت: طبیعتاً بازی برابر پرسپولیس آن هم در ورزشگاه آزادی باید سخت باشد و ما هم این موضوع را می‌دانیم. در طول هفته روی نقاط ضعف و قوت پرسپولیس کار کردیم […]

  آوای شمال/ مهدی تارتار در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر پرسپولیس در چارچوب هفته بیست‌ویکم لیگ برتر در مورد این بازی اظهار داشت: طبیعتاً بازی برابر پرسپولیس آن هم در ورزشگاه آزادی باید سخت باشد و ما هم این موضوع را می‌دانیم. در طول هفته روی نقاط ضعف و قوت پرسپولیس کار کردیم و بازیکنان هم برای بازی با این تیم انگیزه بالایی دارند که این مسئله کار ما را راحت‌تر می‌کند. در مجموع با توجه به نتایج اخیر باید مقابل پرسپولیس پیروز شویم هرچند یک امتیاز این بازی هم می‌تواند به ما کمک کند.

  وی در پاسخ به این سؤال که آیا صبای قم می‌تواند در بازی با پرسپولیس طلسم ناکامی‌های اخیر را بشکند، اظهار داشت: پیش‌بینی بازی امکانپذیر نیست، چون کلاً فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است اما ما مصمم هستیم با ارائه یک بازی هدفمند سه امتیاز را کسب کنیم. باز هم تأکید می‌کنم روزهای سختی داشتیم اما توانستیم با کار کردن در این روزهای سخت به موفقیت نزدیک شویم. در همین جا باید از بازیکنانم تشکر کنم که همیشه با کادر فنی و مدیریت کنار آمده و با جان و دل برای صبا بازی می‌کنند.

  سرمربی صبای قم تصریح کرد: از تمام این اتفاقات بدتر بحث اشتباهات داوری است که در بازی با تراکتورسازی، اشتباهات داوری کاملاً مشهود بود و البته تأثیرگذار. ما در همین بازی با تراکتورسازی می‌توانستیم پیروز شویم اما به خاطر اشتباهات داوری این اتفاق رخ نداد. واقعاً دیگر تحمل‌مان برای اشتباهات داوری کم شده است.

  تارتار در واکنش به اینکه با توجه به شرایط بد این روزهای پرسپولیس فکر می‌کند تیمش بتواند از این وضعیت استفاده کند و برنده شود، گفت: به این مسئله با دو نگاه مثبت و منفی می‌نگریم. کادرفنی پرسپولیس شرایط خوبی ندارد اما این می‌تواند برای پرسپولیس یک شوک باشد. خیلی جالب است که در سه بازی گذشته ما با ملوان، تراکتورسازی و نفت مسجدسلیمان حریفان‌مان چنین شرایطی داشتند، یعنی در بازی با ملوان کادرفنی این تیم تغییر کرده بود، در بازی با نفت مسجدسلیمان کادرفنی استعفا داده بود و در بازی با تراکتورسازی هم سرمربی این تیم اخراج شده بود. برای بازی با پرسپولیس نیز این اتفاق برای حمید درخشان رخ داده است. در مجموع امیدوارم فردا شرایط به نفع ما رقم بخورد.

  وی در پاسخ به این پرسش که چقدر به ماندن صبا در لیگ برتر امیدوار است، اظهار داشت: اگر اتفاقات عجیب و غریب مخصوصاً در بخش داوری رخ ندهد، ما کیفیت خوبی داریم و این را در بازی‌های گذشته نشان دادیم که مستحق شکست نبودیم. از نظرفنی مشکلی نداریم ولی بیشتر نگران اشتباهات داوری هستیم.

  سرمربی صبای قم درباره اینکه مهرداد طهماسبی، دروازه‌بان تیمش در بازی با تراکتورسازی روی گل سوم تراکتورسازان اشتباه فاحشی داشته و آیا امکان دارد این مسئله باعث شود تا این دروازه‌بان در بازی با پرسپولیس نیمکت‌نشین شود، تأکید کرد: ما همیشه به بازیکنان‌مان می‌گوییم که تمام تلاش‌شان را انجام دهند. البته اگر در فوتبال اشتباه هم نباشد، گلی ردوبدل نمی‌شود. طهماسبی و دیگر بازیکنان تمام تلاش‌شان را انجام می‌دهند اما باید اشتباهات‌مان به حداقل برسد تا به پیروزی برسیم.

  تارتار در پایان در خصوص مسئله کوچ بازیکنان ایرانی به کشورهای عربی برای ادامه فوتبال‌شان گفت: من هم مانند کارشناسان موافق این مسئله نیستم، چون معتقدم که کیفیت لیگ‌های عربی پایین‌تر از لیگ ماست و رفتن بازیکنان‌مان به این کشورها به تیم ملی ضربه می‌زند. شما نگاه کنید از لیگ ما پورعلی‌گنجی نسبت به بازیکنانی که در کشورهای عربی بازی می‌کنند پیشرفت بیشتری داشته است. من امیدوارم بازیکنان اروپا را برای ادامه فوتبال‌شان انتخاب کنند، چون معتقدم حضور در کشورهای عربی جز مسئله مالی هیچ سودی برای آنها ندارد.

  برچسب ها :

  نظرات