آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ , Monday 17 December 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 94091
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ دی, ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد مطرح کرد

  حمایت دستگاه قضا لازمه پیشگیری از ساخت‌وساز غیرمجاز

  مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد گفت: حمایت و پشتیبانی دستگاه قضایی و نیروی انتظامی لازمه ژیشگیری از تغییرکاربری و ساخت‌وسازهای غیرمجاز است.

  آوای شمال/ احمد صادقی در جلسه هماهنگی امور اراضی که با حضور رئیس، دادستان و قضات دادگستری، فرمانده انتظامی شهرستان، کارشناسان امور اراضی برگزار گردید، اظهار داشت: حفظ اراضی کشاورزی و بستر تولید به‌عنوان مهمترین و اساسی‌ترین اصول حاکمیتی بوده که ضرورت دارد تمامی دستگاه‌ها و ادارات ذیربط نسبت به این موضوع همکاری و مساعدت‌های لازم را مبذول دارند.

  وی افزود: تمامی تلاش‌ها و اقدامات برآن است که در همان ابتدا نسبت به هرگونه تغییرکاربری و ساخت و سازهای غیرمجاز پیشگیری‌های لازم را معمول داشته و در صورت ادامه کار نسبت به اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قلع و قمع اقدام گردد.

  صادقی ادامه داد: در راستای اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد در ۹ ماهه سالجاری مقام اول استان رو به خود اختصاص داده است.
  مدیرجهاد کشاورزی محمودآباد گفت: با توجه به شرایط و وضعیت موجود، نوع حمایت و پشتیبانی دستگاه قضایی و نیروی انتظامی خود می‌تواند شرایط کار را به نحو مطلوب در پیشگیری از تغییرکاربری غیرمجاز موفق باشد.

  در ادامه این جلسه قاسم کرمانی خلیلی رئیس دادگستری شهرستان محمودآباد بیان داشت: جای تقدیر و تشکر دارد که مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان در راستای وظیفه‌مندی این ابتکار را بکار برده است که بعد از اولین جلسه در آن مدیریت، دومین جلسه مشترک را در خصوص ایجاد وحدت رویه در راستای اجرای قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی و باغ‌ها در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

  فتح‌الله جعفری دادستان شهرستان محمودآباد نیز در این جلسه اظهار کرد: با توجه به اهمیت موضوع نشست مشترک دستگاه‌های مربوطه در اجرای قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی و باغ‌ها و بحث و تبادل نظر در چنین جلسات خود می‌تواند بزرگترین گام را در پیشرفت و چگونگی اجرای قانون را داشته باشد.

  وی ادامه داد: برابر بررسی‌های صورت گرفته، شرایط و قرائن حاکی از آنست که مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد در پیشگیری و اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ بسیار خوب و مطلوب عمل کرده است و این خود می‌تواند علاوه بر جلوگیری از توسعه ساخت و سازهای غیرمجاز از ارسال پرونده‌ها به دستگاه قضایی ایجاد بازدارندگی نماید.

  برچسب ها :

  نظرات