آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ , Thursday 13 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 9282
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۹
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  ولگردی شروربی نتیجه ماند

  آوای شمال/ ساعت ۴ و ۱۰ دقیقه بامداد ۱۵ بهمن ماه ماموران یگان کلانتری ۱۷۱مصطفی خمینی طی گشت زنی در مناطق بیابانی مرتضی گرد به فردی که در کنار جاده خاکی ایستاده و در حال زاغ زنی بود، مشوک می شوند. ماموران بلافاصله متهم که خود را “بهادر” معرفی کرد، دستگیر و از وی درخصوص […]

  آوای شمال/ ساعت ۴ و ۱۰ دقیقه بامداد ۱۵ بهمن ماه ماموران یگان کلانتری ۱۷۱مصطفی خمینی طی گشت زنی در مناطق بیابانی مرتضی گرد به فردی که در کنار جاده خاکی ایستاده و در حال زاغ زنی بود، مشوک می شوند.

  ماموران بلافاصله متهم که خود را “بهادر” معرفی کرد، دستگیر و از وی درخصوص حضورش در این وقت از سحرگاه در محل مذکور جویا می‌شوند که نامبرده اعلام می‌کند خودروام خراب شده و منتظر کمک هستم.

  در ادامه ماموران که احتمال می‌دادند نامبرده قصد دارد با اظهارات ضد و نقیض خود پلیس را فریب دهد اقدام به بازرسی بدنی از وی می‌کنند که از متهم یک قبضه سلاح سرد کشف می‌شود.

  در ادامه ماموران به سمت خودروی وی که یک دستگاه پژو پارس بود رفته و مشاهده می‌کنند که دو نفر بنام “مهران” و “خشایار” شخصی را گرفته و در حال زورگیری از وی می‌باشند که با عکس العمل سریع ماموران نفرات دیگر دستگیر و شاکی که خود را به نام “ساسان” معرفی کرد اظهار داشت که این سه نفر مرا از نازی آباد سوار خودرو کرده و به بیابانی در مرتضی گرد آورده که مامورین به کمک من رسیده و من را نجات دادند.

  به دنبال این موضوع ماموران هر سه متهم را به همراه شاکی به کلانتری منتقل و در بازجویی‌های پلیسی در می‌یابند که متهمان اعضای باند سارقان زورگیری هستند که در پوشش مسافر کش سوژه‌ها و طعمه‌های خود را انتخاب و پس از انتقال آنان به بیابان‌های جنوب تهران از آنان زورگیری و آنان را در بیابان‌ها‌‌ رها و متواری می‌شوند.

  سرگرد محمد حسین هاشمی رییس کلانتری ۱۷۱مصطفی خمینی درباره این خبر  گفت: در این رابطه پرونده‌ای در کلانتری مصطفی خمینی تشکیل و هر سه متهم جهت تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرایمشان در اختیار کارآگاهان پلیس است.

  برچسب ها :

  نظرات