آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , Monday 22 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 9267
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۰
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  یووتیچ: پیگرینی با تصمیمش من را کشت

  آوای شمال/ در پی جریمه‌ای که اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) برای منچسترسیتی به خاطر رعایت نکردن قوانین مالی بازی جوانمردانه در نظر گرفته و این باشگاه موظف به استفاده از ۲۱ بازیکن به جای ۲۳ بازیکن در لیگ قهرمانان اروپا شده است، مانوئل پیگرینی تصمیم گرفته ویلفرد بونی را به جای استوان یووتیچ در این […]

  آوای شمال/ در پی جریمه‌ای که اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) برای منچسترسیتی به خاطر رعایت نکردن قوانین مالی بازی جوانمردانه در نظر گرفته و این باشگاه موظف به استفاده از ۲۱ بازیکن به جای ۲۳ بازیکن در لیگ قهرمانان اروپا شده است، مانوئل پیگرینی تصمیم گرفته ویلفرد بونی را به جای استوان یووتیچ در این رقابت‌ها مورد استفاده قرار دهد.

  یووتیچ که پس از پیوستن ویلفرد بونی از سوانزی به منچسترسیتی حتی زمزمه جدایی‌اش در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی به گوش رسید و عنوان شد یوونتوس علاقمند به جذب اوست، در گفت‌و‌گو با نشریه انگلیسی «ساندی میرر» گفت: من سزاوار بازی در لیگ قهرمانان اروپا بودم و پیگرینی با این تصمیم مرا کشت. احساس می‌کنم حقم بازی در لیگ قهرمانان اروپا بود و مردم نیز با من هم‌عقیده هستند.

  وی افزود: مردم معقتدند که من بازیکن خوبی هستم ولی کاملاً واضح است که سرمربی تیم چنین نظری ندارد. خیلی ناامید شدم و حالا هم چنین حسی دارم. به این فکر نمی‌کنم که تصمیم پیگرینی درست بوده یا اشتباه و تنها این را می‌دانم که شایسته این بودم که نامم در لیست تیم برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا باشد. به سرمربی هم این موضوع را گفتم ولی توجهی به حرفم نداشت. من به منچسترسیتی آمدم که در لیگ قهرمانان اروپا بازی کنم.

  در حالی که پیگرینی پیش از این گفته یووتیچ در من‌سیتی بازیکنی آینده‌دار است، این مهاجم ۲۵ ساله اظهار داشت: هنوز تصمیمی در خصوص آینده‌ام نگرفته‌ام ولی تا تابستان پیش‌رو صبر خواهم کرد. باید ببینم که چه اتفاقی خواهد افتاد. پیگرینی بازیکنان دیگر را به من ترجیح داد و شاید این پیامی از سوی او به من باشد که قصد چه کاری را دارد.

  برچسب ها :

  نظرات