آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ , Wednesday 24 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 9255
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  سیمئونه: شاید با ۳ مهاجم بازی کردیم

  آوای شمال/ اتلتیکو مادرید امشب (یکشنبه) و از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران در ورزشگاه مونیسیپال بالادیوس میهمان سلتاویگو است. اتلتیکو اکنون در جدول رده بندی لالیگا اسپانیا با ۵۰ امتیاز در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفته است و لوانته با ۲۵ امتیاز دهم است. دیگو سیمئونه در مورد این […]

  آوای شمال/ اتلتیکو مادرید امشب (یکشنبه) و از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران در ورزشگاه مونیسیپال بالادیوس میهمان سلتاویگو است.

  اتلتیکو اکنون در جدول رده بندی لالیگا اسپانیا با ۵۰ امتیاز در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفته است و لوانته با ۲۵ امتیاز دهم است.

  دیگو سیمئونه در مورد این دیدار گفت: در رویارویی با لوانته برای نخستین بار کوکه و آردا توران را در اختیار نداریم. بدون این دو بازیکن، خلاقیت در ترکیب تیم ما افت زیادی خواهد داشت. برای آنکه بتوانیم همانند همیشه خوب بازی کنیم، باید بیشتر روی کارهای گروهی تمرکز کنیم. باید خوب کار کنیم تا بتوانیم از فرصت‌هایی که داریم به خوبی استفاده کرده و نتیجه دلخواه را بگیریم. امیدوارم همه چیز خوب پیش برود.

  سیمئونه افزود: در برخی از هفته‌ها زمان زیادی برای استراحت نداریم اما پس از پیروزی هفته گذشته‌مان مقابل رئال مادرید، به مدت یک هفته استراحت کردیم. البته به این موضوع زیاد فکر نمی‌کنم زیرا ممکن است برخی اوقات هم تیم ما یک هفته استراحت کرده باشد و باز هم خوب بازی نکند. این، چیزی را ثابت نمی‌کند. همه بازیکنان با وجود خستگی، باز هم دوست دارند به میدان بروند. مهم این است که یک تیم در مجموع نمایش خوبی داشته باشد. دوست دارم تمام تمرین‌ها و کارهایی که در طول هفته گذشته انجام دادیم، در زمین مسابقه جواب داده تا در نهایت نتیجه دلخواه را بگیریم.

  سرمربی اتلتیکو مادرید در پاسخ به این سوال که آیا از ماریو مانژوکیچ، فرناندو تورس و آنتونی گریزمان به شکل همزمان استفاده خواهد کرد نیز اظهار داشت: ابتدا به این فکر کردیم که چطور باید مقابل لوانته قرار بگیریم. سیستم‌های زیادی هستند که به شکل همزمان اجازه استفاده از تورس، گریزمان و مانژوکیچ را می‌دهد. شاید هر سه را در ترکیب قرار دادم. گریزمان می‌تواند در خط حمله بازی کند و یا در عرض حرکت کند. با سیستم ۱-۲-۳-۴ می‌توانیم هم از گریزمان و مانژوکیچ استفاده کنیم و تورس را هم در نوک خط حمله قرار دهیم. البته تورس را هم می‌توانیم در سمت راست قرار دهیم. باید صبر کرد و دید چه سیستمی بهتر است در مقابل لوانته در تیم اعمال شود.

  برچسب ها :

  نظرات