آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 9252
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۴
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  نگرانی ونگر از آسیب دیدگی ستاره تیمش

  آوای شمال/ آرسنال امشب (یکشنبه) در جام حذفی انگلیس در خانه خودی میزبان میدلزبرو است. این دیدار از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران در ورزشگاه امارات شهر لندن آغاز خواهد شد. توپچی‌های لندن که طی ۱۰ روز آینده، سه دیدار حساس در رقابت‌های حذفی، لیگ برتر انگلیس و لیگ قهرمانان اروپا دارند، […]

  آوای شمال/ آرسنال امشب (یکشنبه) در جام حذفی انگلیس در خانه خودی میزبان میدلزبرو است. این دیدار از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران در ورزشگاه امارات شهر لندن آغاز خواهد شد.

  توپچی‌های لندن که طی ۱۰ روز آینده، سه دیدار حساس در رقابت‌های حذفی، لیگ برتر انگلیس و لیگ قهرمانان اروپا دارند، به شدت نبود الکسیس سانچس شیلیایی را حس خواهند کرد. این بازیکن که تابستان گذشته از بارسلونا به آرسنال پیوست، ستاره این تیم بود و تاثیر زیادی در نتیجه‌های این تیم در طول فصل داشت. او تا پیش از آسیب دیدگی موفق شده بود ۱۲ گل وارد دروازه حریفان کند و هفت پاس گل را هم به هم‌تیمی‌هایش بدهد.

  آرسن ونگر در مورد غیبت سانچس گفت: نبودن او مایه نگرانی من است. البته او از ابتدای فصل خیلی کم استراحت داشته و این آسیب دیدگی می‌تواند موجب شود او استراحت بیشتری داشته باشد. در هر حال اما نمی‌توانیم از او در جدال با میدلزبرو استفاده کنیم. زانوی وی آسیب دیده و او نتوانسته پس از آن به شرایط پیشین خود بازگردد.

  ونگر افزود: الکسیس پس از آن نتوانسته خوب تمرین کند. تا زمانی که حضورش در ترکیب تیم با ریسک همراه باشد، به هیچ وجه به او اجازه نمی‌دهم به میدان برود. روی او ریسک نمی‌کنم. اگر به آمادگی برسد، از آن دست بازیکنانی است که دوست دارد در همه دیدارها به میدان برود، اما هنوز با مشکل آسیب دیدگی روبه‌رو است.

  برچسب ها :

  نظرات