آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ , Thursday 12 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 9246
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۳
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  ماجرای همسر مدیرعامل باشگاه لیگ برتری و وام کالا!

  آوای شمال/ مسعود رضائیان در مورد جدا شدن نفت مسجد سلیمان از انتهای جدول گفت: صعود ما سانتی‌متر سانتی‌متر است و ذره ذره جلو می‌رویم تا جایی که به نقطه اطمینان برسیم و در لیگ برتر بمانیم. بازیکنان ما با شرایطی که داریم از دل و جان مایه می‌گذارند و این نشان‌دهنده آینده روشنی است. […]

  آوای شمال/ مسعود رضائیان در مورد جدا شدن نفت مسجد سلیمان از انتهای جدول گفت: صعود ما سانتی‌متر سانتی‌متر است و ذره ذره جلو می‌رویم تا جایی که به نقطه اطمینان برسیم و در لیگ برتر بمانیم. بازیکنان ما با شرایطی که داریم از دل و جان مایه می‌گذارند و این نشان‌دهنده آینده روشنی است. آینده روشن از نظر من بقا در لیگ برتر است.

  وی در مورد مشکلات مالی باشگاه گفت: تاسیسات دریایی اسپانسر ما شده و بخش کوچکی از مشکلات تاحدودی حل شده است و امیدوارم در هفته‌های آینده مشکلات مالی ما بیشتر حل شود.

  رضائیان در مورد دریافت وام کالا برای سفر تیم گفت: آن وام کالا ۱۲٫۵ میلیون تومان بود که هنوز هم نتوانسته‌ام آن را از بانک بگیرم و گیر ضامن هستم. هرچند با گشایش کوچکی که در کار باشگاه شد فعلا پروژه وام کالا را مسکوت گذاشتم اما شاید در آینده دوباره به آن نیاز پیدا کنم. برایم جالب است همه را قانع کردم که این وام را برای باشگاه نیاز داشتم اما هنوز نتوانستم همسرم را قانع کنم که این وام برای باشگاه بوده است و او مدام به من می‌گوید این وام را برای چه می‌خواستی؟

  مدیرعامل باشگاه نفت مسجد سلیمان با اشاره به هفته پرماجرای تیمش گفت: قرار بود که از اهواز با هواپیما به تبریز برویم که این اتفاق رخ نداد. پروازمان لغو شد و با اتوبوس به تبریز رسیدیم. خوشحال بودیم که دیگر از خاک دور شده‌ایم اما در تبریز گرفتار بارش برف شدیم و یک روز بازی عقب افتاد و هزینه‌های اقامت در هتل و بازگشت تیم افزایش پیدا کرد. پرواز ما لغو شد و مجبور شدیم هزینه بیشتری بدهیم. در نهایت هم بازیکنان ما خسته و کوفته با اتوبوس به مسجد‌سلیمان برگشتند. اتفاقات باشگاه ما مثل فیلم سینمایی دزد و دوچرخه است، تلخ و خنده‌دار یعنی با وجود اتفاقات بدی که برای‌مان رخ داد مقداری هم در آن طنز وجود دارد.

  رضائیان در مورد داور مسابقه با گسترش فولاد تبریز گفت: می‌گویند نباید از داوران انتقاد کرد و علیه آنها هجمه‌ای ایجاد کرد اما من می‌گویم اگر ما مشتری خدمات داوران هستیم می‌توانیم از خدمات‌شان ابراز نارضایتی کنیم. ما از خدمات داوران راضی نیستیم. در این مسابقه آقای بابک وسیله‌بر در ۲۰ دقیقه اول مسابقه به بازیکنان حریف کارت زردی نشان نداد آن هم در حالی که بازیکنان آنها مدام بازیکنان ما را می‌زدند و وقتی بازیکنان ما می‌دیدند که به حریف کارتی داده نمی‌شود اعتراض می‌کردند و کارت می‌گرفتند. این نحوه قضاوت باعث شد که عدالت به طور کامل اجرا نشود. اتفاق ملموسی هم در داوری رخ نداد که بگوییم در تلویزیون نشان داده می‌شود. کاری هم به او ندارم که برخی گفتند یک پنالتی می‌توانست به سود ما بگیرد.

  وی ادامه داد: ما در مسجد‌ سلیمان به سایپا باختیم اما به داور اعتراضی نداشتیم اما در این مسابقه در تبریز امتیاز گرفتیم اما از داوری گلایه داریم و  داور نتوانست رضایت دو تیم را جلب کند.

  برچسب ها :

  نظرات