آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 20 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 9213
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  رنجی: جلسه امروز را خودشان کنسل کردند

  آوای شمال/ عباس رنجی در مورد اینکه قرار بود امروز جلسه‌ای با حضور نماینده داوران، رئیس کمیته فوتسال و رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال برگزار شود، اظهار داشت:‌ جلسه‌ای در این خصوص برگزار نشد. البته از قبل افتخاری و عسگری قرار بود بین خودشان جلسه‌ای داشته باشند تا به مشکلات ما رسیدگی شود که بعد […]

  آوای شمال/ عباس رنجی در مورد اینکه قرار بود امروز جلسه‌ای با حضور نماینده داوران، رئیس کمیته فوتسال و رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال برگزار شود، اظهار داشت:‌ جلسه‌ای در این خصوص برگزار نشد. البته از قبل افتخاری و عسگری قرار بود بین خودشان جلسه‌ای داشته باشند تا به مشکلات ما رسیدگی شود که بعد از اینکه ما موضوع قضاوت نکردن‌مان را با خبرگزاری‌ها و دوربین‌های تلویزیونی در میان گذاشتیم، جلسه بین خودشان را معوق کردند و به ما اطلاع دادند که باید نماینده داوران در جلسه‌ای که در فدراسیون برگزار می‌شود، حضور پیدا کند.

  وی ادامه داد: ما منتظر ورود به جلسه بودیم که خودشان جلسه را کنسل کردند، در این نشست قرار بود مشکلات ما را در میان بگذارند و حل و فصل شود.

  رنجی در مورد اینکه با توجه به منتفی شدن این جلسه، برنامه داوران برای هفته بیست‌ودوم لیگ برتر چیست، خاطرنشان کرد: قرار ما این است که تا پایان ساعت اداری روز دوشنبه (فردا) صبر می‌‌کنیم و اگر به ما جواب قانع‌کننده‌ای ندادند، داوران این هفته به زمین نخواهند رفت.

  این ناظر فوتسال گفت: ما به آنها گفته‌ایم که غیر از حق‌الزحمه‌مان، موارد دیگری هم می‌خواهیم. می‌خواهیم زیر نظر سازمان لیگ فوتبال کار کنیم، چون دراین‌باره گرچه صحبت‌هایی بوده اما عملا چنین اتفاقی رخ نداده است. موارد دیگری هم هست از جمله اینکه حق‌الزحمه سال ۹۳ داوران معادل فوتبالی‌ها و با ۷۵ درصد افزایش پرداخت شود.

  برچسب ها :

  نظرات