آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ , Saturday 14 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 9207
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۹
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  روبن: دوران حضورم در چلسی هم برای خودم سخت بود و هم برای مورینیو

  آوای شمال/ آرین روبن در دوران بازیگری‌اش زیر نظر مورینیو در چلسی، مصدومیت‌های پرتعدادی داشت و طبق اعتراف خودش این مصدومیت‌ها حوصله آقای خاص را سر برده و سبب شده است که او به جدا شدن ستاره پیشین رئال از آبی‌پوشان لندن رضایت دهد. روبن سه فصل در استمفوردبریج بازی کرد و در دو سال […]

  آوای شمال/ آرین روبن در دوران بازیگری‌اش زیر نظر مورینیو در چلسی، مصدومیت‌های پرتعدادی داشت و طبق اعتراف خودش این مصدومیت‌ها حوصله آقای خاص را سر برده و سبب شده است که او به جدا شدن ستاره پیشین رئال از آبی‌پوشان لندن رضایت دهد.

  روبن سه فصل در استمفوردبریج بازی کرد و در دو سال آن به همراه مورینیو دو قهرمانی در لیگ برتر کسب کرد اما مشکلات جسمانی نگذاشت که او در جمع آبی‌پوشان لندن دوام بیاورد و در سال ۲۰۰۷ به رئال مادرید پیوست.

  روبن به نشریه گاردین گفت: ابتدای دوران حضورم در چلسی خیلی سخت گذشت، چون با مصدومیت به این تیم پیوستم. تحمل آن وضعیت هم برای خودم سخت بود و هم برای مورینیو، چرا که او علاقه‌ای به بازیکنانی که خیلی مصدوم می‌شوند، ندارد. به همین دلیل شرایط آسانی نبود اما من همیشه احساس کردم که مورینیو به من اعتماد دارد.

  وی ادامه داد: من برای چلسی چند بازی فوق‌العاده انجام دادم اما از بدشانسی‌ام در این تیم چند بار مصدوم شدم و در دراز مدت نتوانستم کاری که می‌بایست را انجام دهم، کاری مشابه آنچه اکنون انجام می‌دهم. برای من کار کردن با مورینیو در آن سن تجربه خوبی بود، چون جوان بودم و البته برای کار کردن با مورینیو شما باید از نظر روانی بسیار قوی باشید. یا باید همراه با مورینیو داخل قطار بپری یا جا می‌مانی. به همین دلیل کار کردن با او برای پیشرفتم بسیار خوب بود.

  یکی از چیزهایی که روبن را در دوران حضورش در چلسی آزار می‌داد، نبود تعطیلات زمستانی کافی در فوتبال انگلیس و برنامه فشرده بازی‌‌های این کشور بود. او با جنون‌آمیز توصیف کردن برنامه بازی‌های فوتبال انگلیس، تصریح کرد: نمی‌توانم بگویم که دلم برای بازی در فوتبال انگلیس تنگ شده است اما بازی در این لیگ هنوز هم جذابیت‌های خاص خودش را دارد. یکی از آنها این بود که خانواده‌ام در کریسمس برای تماشای بازی‌هایم به ورزشگاه می‌آمدند اما راستش انجام چهار بازی در ۱۰ روز کار جنون‌آمیزی بود. یک وقفه در وسط فصل به نفع همه است.

  برچسب ها :

  نظرات