آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ , Sunday 17 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 9143
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  داعشی‌ها ۱۷ پیشمرگ را در قفس سوزاندند/ دستورالعمل برای فرماندهان داعش

  آوای شمال/ به نوشته روزنامه دیلی میل، داعشی‌ها می‌گویند این نمایش وحشتناک از سوزانده شدن پیشمرگ‌های کرد به تلافی اقدام پیشمرگ‌ها که ماه گذتشه اجساد شبه نظامیان داعش را در خیابان‌های کرکوک به نمایش گذاشتند، صورت گرفته است. در همین حال، داعش دستورالعمل‌هایی برای روحیه دادن به نیروهایش برای فرماندهان این گروه منتشر کرده است. […]

  آوای شمال/ به نوشته روزنامه دیلی میل، داعشی‌ها می‌گویند این نمایش وحشتناک از سوزانده شدن پیشمرگ‌های کرد به تلافی اقدام پیشمرگ‌ها که ماه گذتشه اجساد شبه نظامیان داعش را در خیابان‌های کرکوک به نمایش گذاشتند، صورت گرفته است.

  در همین حال، داعش دستورالعمل‌هایی برای روحیه دادن به نیروهایش برای فرماندهان این گروه منتشر کرده است.

  به فرماندهان گفته شده باید به گونه‌ای رفتار کنند که هدف قرار نگیرند و همواره از رمز استفاده کنند و در قالب گروه‌های کوچک به گشت زنی بپردازند. همچنین استفاده از عاملان انتحاری به عنوان بهترین راه برای بالا بردن روحیه شبه نظامیان مورد استقبال قرار گرفته است. از فرماندهان خواسته شده در استفاده از تجهیزات نظیر زره و کلاه ایمنی سهل انگاری نکنند یا بیش از سه شبه نظامی در یک خودرو نگذارند مگر آنکه تعداد بیشتر نیرو ضرورت داشته باشد. از رمزهای ارتباطی برای برقراری تماس استفاده شود. در مقابل دشمن حداکثر اقدامات حفاظتی اجرا شود به ویژه زمان بازگشت به منزل.

  انتشار این دستورالعمل ۳۰ بندی با هدف متوقف کردن میزان بالای پشیمانی میان رهبران داعش صورت گرفته است. چرا که براساس گزارش‌های اخیر رهبری داعش در عراق و سوریه در ماه‌های اخیر به خاطر حملات هوایی با تزلزل مواجه شده و این گروه تروریستی را در ناآرامی فرو برده است و باعث شده تا ابوبکر البغدادی، رهبری این گروه منزوی شود. البغدادی از ژوئیه ۲۰۱۴ در انظار عمومی دیده نشده و گزارش‌های غیر معتبر مبنی بر جراحت شدید وی یا احتمال مرگش منتشر شده است.

  سوزاندن پیشمرگ‌ها در کرکوک

  سوزاندن پیشمرگ‌ها در کرکوک

  برچسب ها :

  نظرات