آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ , Friday 19 October 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 91159
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ آذر, ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۱
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  همایش روز مجلس بدون حضور وزیر ارتباطات در محمودآباد برگزار شد

  مراسم گرامیداشت روز مجلس در شهرستان محمودآباد که قرار بود با دعوت علی اسماعیلی نماینده مردم نور و محمودآباد با حضور وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات برگزار شود که به علت عدم حضور وزیر این همایش با حضور معاونان وزیر برگزار شد.

  آوای شمال/ صبح امروز با حضور معاونان وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات و مسئوولان شهرستانی و استانی همایش گرامیداشت روز مجلس در سالن غدیر اداره ارشاد محمودآباد برگزار شد.

  این مراسم قرار بود در هفته قبل برگزار گردد که به علت جلسه هیأت دولت و عدم حضور وزیر این مراسم به امروز موکول شد که بنا به گفته براری معاون امور مجلس و استان‌های وزیر به دلیل سفر کاری به جمهوری آذربایجان و مشکلی که پیش آمد امروز هم مردم با عدم حضور وزیر در محمودآباد مواجه شدند.

  این مراسم در سالن غدیر اداره فرهنگ و ارشاد محمودآباد در حال برگزاری هست که با حضور گسترده مردم و مسؤولان شهرستانی و مهمانان استانی و کشوری خیلی از مردم سرپا ایستاده‌اند و باز هم مسؤولان محمودآباد شرمنده مردم شدند که یک سالن درخور شان مردم شهرستان برای برگزاری چنین مراسمی را ندارد.

  معاونان و مسؤولان شرکت کننده در این مراسم عبارتند از براری معاون امور دولت،مجلس و استان‌های وزیر ارتباطات، نعمتی معاون وزیر و رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست ،وصلی عضو هیأت مدیره شرکت مخابرات ایران، رضایی مدیرکل امور استان‌های وزارت ارتباطات ،حقی معاون نظارت سازمان تنظیم مقررات و مهندس نجات نیا مشاور ارتباطات وزیر ارتباطات به همراه حسین نیاز آذری نماینده بابل در مجلس، گلچوب و خیریانپور معاون استاندار مازندران و مدیران کل استانی و فرماندار و امام جمعه شهرستان محمودآباد در این مراسم حضور دارند.

  برچسب ها :

  نظرات