آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ , Friday 19 October 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 91139
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ آذر, ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  رئیس پلیس راه مازندران خبر داد

  تردد روان و پرحجم در محورهای هراز و سوادکوه/ خودروها به تجهیزات زمستانی مجهز باشند

  رئیس پلیس راه مازندران گفت: آمد و شد خودروها در محورهای هراز و سوادکوه از جنوب به سمت شمال به‌صورت پرحجم و روان است.

  آوای شمال/ اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در محورهای هراز و سوادکوه از جنوب به سمت شمال به‌صورت پرحجم و روان است.

  وی افزود: آمد و شد خودروها در محورهای سمنان مازندران و کندوان به‌صورت عادی و روان است.

  رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه در محورهای کناره مشکلی از لحاظ ترافیک نداریم، افزود: از لحاظ جوی نیز مشکلی در جاده‌های مازندران نداریم.

  این مسؤول بیان کرد: با توجه به هشدارهای هواشناسی مبنی بر تغییرات جوی که بار بازگشت مسافران است همراه داشتن تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ برای رانندگان ضروری است.

  قدمی با تأکید بر رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و همکاری با پلیس راه برای رانندگان، خاطرنشان کرد: دلیل تصادف عدم رعایت قوانین، سرعت غیرمجاز و ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز بوده که لازم است رانندگان به این موارد توجه کنند.

  وی با اشاره به محدودیت تردد کامیون و کامیونت از ساعت هشت تا ۲۴ روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه در محور هراز، اضافه کرد: تردد تریلرها به جزء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا ۲۴ روز جمعه در محور سوادکوه ممنوع است.

  رئیس پلیس راه مازندران با اعلام اینکه هراز و کندوان روز جمعه یک‌طرفه می‌شود، تصریح کرد: محدودیت تردد تریلر و اتوبوس با توجه به وضعیت راه و فقدان ایمنی کافی در برخی پیچ‌ها در محور سمنان ـ مازندران همچنان ادامه دارد.

  این مسؤول یادآور شد: همچنین در صورت بروز ترافیک اطلاع‌رسانی لازم در مورد تغییر ساعت اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای استان صورت می‌گیرد.

  قدمی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

   

  برچسب ها :

  نظرات