آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ , Wednesday 21 November 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 91110
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ آذر, ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۸
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران خبر داد

  ترافیک فوق‌سنگین در محورهای هراز و فیروزکوه/ پس‌زدگی بار ترافیک در پردیس، جاجرود و گیلاوند

  فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: ترافیک در محورهای هراز و فیروزکوه فوق‌سنگین است و در برخی نقاط پس‌زدگی بار ترافیکی وجود دارد.

  آوای شمال/ سیاوش محبی دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس استان تهران در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای مواصلاتی شرق استان تهران اظهار داشت: در حال حاضر، ترافیک از استان تهران به سمت استان‌های شمالی به‌ویژه در محور هراز فوق‌سنگین در جریان است.

  وی افزود: ترافیک در عوارضی آزادراه تهران- پردیس در لاین جنوب به شمال و محور جاجرود نیز فوق‌سنگین گزارش شده و برای روان‌سازی جریان ترافیک در آزادراه تهران- پردیس گیت‌های عوارضی به‌صورت مقطعی بازگشایی شده و عبور و مرور به‌صورت رایگان انجام خواهد شد.

  فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران افزود: آمدوشد وسایل نقلیه در محور فیروزکوه نیز مانند محور هراز فوق‌سنگین است و تردد در گیلاوند با پس‌زدگی بار ترافیکی و به‌دشواری صورت می‌گیرد.

  محبی با بیان اینکه تردد انواع وسیله نقلیه در محور امام رضا(ع) نیمه‌سنگین است، اضافه کرد: خوشبختانه تاکنون حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران مانند هراز، فیروزکوه و امام رضا(ع) رخ نداده و امیدواریم رانندگان با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی این روند بدون حادثه بودن را ادامه دهند.

  وی در خصوص اعمال محدودیت و ممنوعیت‌های احتمالی در محورهای هراز و یا فیروزکوه اظهار کرد: احتمال بالایی وجود دارد که طی روزهای آینده با اتمام تعطیلات محور هراز از شمال به جنوب به‌صورت یک‌طرفه درآید، اما در روزهای آینده در این خصوص اطلاع‌رسانی انجام خواهد شد.

  فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران ضمن توصیه به مسافرانی که در حال حاضر به سمت شهرهای شمالی در حرکت هستند، گفت: رانندگان با صبر و حوصله رانندگی و از عجله و شتاب پرهیز کنند؛ امیدواریم با این اقدام رانندگان با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی سفر ایمن برای خود و دیگر هم‌وطنانمان رقم بزنند.

  محبی با تأکید بر رعایت مدیریت زمان سفر توسط مسافران اظهار کرد: مدیریت زمان سفر یکی از کلیدی‌ترین نکات در آغاز و پایان سفر است زیرا در صورت رعایت این موارد مسافرین می‌توانند سفری با کمترین زمان و بدون ترافیک را سپری کنند.

   

  برچسب ها :

  نظرات