آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ , Friday 22 March 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 91083
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ آذر, ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۶
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  ۷ خودروی بی کیفیت بازار را بشناسید+جدول

  بر اساس گزارش ارزشیابی کیفیت خودروهای ساخت داخل در آبان ماه امسال ۷ خودروی بی کیفیت بازار اعلام شدند.

  آوای شمال/ مطابق گزارش ارزشیابی خودروهای ساخت داخل در آبان‌ماه امسال در گروه سبک و در بخش وانت، وانت تندر ایران خودرو با دریافت سه ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را در سطح قیمتی پایین تر ۵۰۰ میلیون ریال به خود اختصاص داد و وانت‌ مزدا کارا ۲۰۰۰ تک کابین و وانت سایپا ۱۵۱ شرکت سایپا با کسب دو ستاره کیفی در رده بعدی جای گرفتند.

  در بخش سواری خودروهای نیومزدا ۳ و گرند ویتارای در سطح قیمتی بالاتر از یک هزار میلیون ریال با کسب چهار ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروها را به دست آوردند. در سطح قیمتی ۷۵۰ میلیون تا یک هزار میلیون ریال نیز خودروهای هیوندا ۲۰i و کیاسراتوی چهار ستاره کیفی دریافت کرده اند.


  بیشتر بخوانید: مردم از چه خودروهایی راضی نیستند؟ + جدول


  همچنین در سطح قیمتی ۲۵۰ تا ۵۰۰ میلیون ریالی خودروهای رنو ساندرو و پارس تندر پارس خودرو و خودروهای پژو ۲۰۷ اتوماتیک و تندر ۹۰ پلاس اتوماتیک با دریافت چهار ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولید ساخت داخل را در این ماه به خود اختصاص دادند. خودروهای تندر ۹۰،رانا، دنا پلاس، پژو ۲۰۶، پژو ۲۰۶SD به همراه تندر ۹۰ پارس خودرو و آریو دنده ای نیز در این کلاس قیمتی سه ستاره کیفی به دست آوردند.

  مطابق این گزارش چهار خودروی پژو ۴۰۵ ، تیبا ۲ و ساینا و تیبای سایپا- سیتروئن نیز همگی در این کلاس قیمتی موفق به کسب یک ستاره کیفی شدند. در کلاس قیمتی پایین تر از ۲۵۰ میلیون ریال نیز دو خودروی سایپا X131 و سایپا X132 شرکت سایپا و همچنین سایپا X131 هر کدام تنها یک ستاره به دست آوردند. این خودروها در ارزشیابی مهر ماه نیز یک ستاره ای بودند.

  ۷ خودروی بی کیفیت بازار را بشناسید+جدول

  ۷ خودروی بی کیفیت بازار را بشناسید+جدول

  ۷ خودروی بی کیفیت بازار را بشناسید+جدول

  برچسب ها :

  نظرات