آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ , Friday 6 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 9092
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۶
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  مردم با حمایت از هیات مذاکره کننده بر ضرورت پاسداری از عزت ملی تاکید کردند

  آوای شمال/ علیرضا منادی عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی بیانیه ۲۱۶ نفر از نمایندگان را پیش از پایان نخستین جلسه رسیدگی به لایحه بودجه ۱۳۹۴ کل کشور قرائت کرد. در بخشی از این بیانیه آمده است: ملت با ایمان و بصیر ایران با وفاداری به آرمان های امام راحل و پیروی از رهنمودهای رهبر […]

  آوای شمال/ علیرضا منادی عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی بیانیه ۲۱۶ نفر از نمایندگان را پیش از پایان نخستین جلسه رسیدگی به لایحه بودجه ۱۳۹۴ کل کشور قرائت کرد.

  در بخشی از این بیانیه آمده است: ملت با ایمان و بصیر ایران با وفاداری به آرمان های امام راحل و پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب بویژه بیانات اخیر ایشان در دیدار ۱۹ بهمن با نیروی هوایی در راهپیمایی ۲۲ بهمن با شور و شعور زاید الوصف شرکت کردند و سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند.

  نمایندگان مجلس در این بیانیه تصریح کردند: ملت ایران به خصوص جوانان و نوجوانان با حضور افتخار آمیز خود در این راهپیمایی در گستره کشور بزرگ ایران از جمله استان خوزستان که در شرایط نامناسب آب و هوایی حضور بی نظیر داشتند عزم و اراده خود را به عنوان یک ملت بزرگ و مصمم در پشتیبانی از انقلاب نشان دادند.

  در این بیانیه نمایندگان مجلس تاکید کردند: پیام مردم به آمریکا و دیگر سلطه گران این بود که اگر گمان کردند با تحریم و تهدید ها می توانند کمترین تردیدی در عزم و اراده خلل ناپذیر ملت بزرگ ایران در دفاع از انقلاب اسلامی ایجاد کنند، زهی تصور باطل، زهی خیال محال.

  نمایندگان در این بیانیه تصریح کردند: مردم مومن و خستگی ناپذیر ایران در این راهپیمایی با صدای رسا اعلام کردند با حمایت از هیات مذاکره کننده بر ضرورت پاسداری از عزت ملی و افزایش اقتدار نظام و تحکیم جایگاه فاخر جمهوری اسلامی در هر توافقی تاکید کردند.

  در بخش پایانی این بیانیه نیز آمده است: ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر خود را به محضر یکایک ملت ایران تقدیم می نماییم و افتخار می کنیم که در مجلس شواری اسلامی نماینده چنین ملت انقلابی و حاضر در صحنه هستیم و امیدواریم توفیق خدمتگزاری به این مردم آگاه و با ایمان را داشته باشیم.

   

  برچسب ها :

  نظرات