آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ , Friday 14 December 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 90825
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ آذر, ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۶
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  طی نامه‌ای صورت گرفت

  درخواست مجمع عدالتخواه دانشگاه تهران از مسئولان برای حضور در جمع دانشجویان

  مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه تهران از سران قوا، مسئولان نظام، وزرا و معاونان دولت خواست تا به مطالبه رهبری در خصوص حضور مسئولان در دانشگاه عمل کرده و با حضور در جمع دانشجویان به مطالبات و دغدغه‌های آنها گوش دهند.

  آوای شمال/ مجمع دانشجویان عدالتخواه دانشگاه تهران ( از دفاتر اتحادیه جنبش عدالتخواه دانشجویی) طی نامه‌ای از سران قوا، مسئولان نظام، وزرا و معاونان دولت خواست تا به مطالبه رهبری در خصوص حضور مسئولان در دانشگاه عمل کرده و با حضور در جمع دانشجویان به مطالبات و دغدغه‌های آنها گوش دهند.

  بنابراین گزارش، مقام معظم رهبری در خصوص حضور مسئولان در دانشگاه‌ها فرمودند: « من عقیده‌ام این است که مسئولین باید در دانشگاه‌ها شرکت کنند؛ رؤسای سه قوه، مسئولین میانی، رئیس صدا و سیما، مسئولین سپاه و نیروهای مسلح؛ اینها بروند با دانشجوها جلسه بگذارند و حرف های گفتنىِ دانشجوها را بشنوند. و من به شما عرض بکنم؛ آنها هم برای دانشجوها حرف های گفتنی زیادی دارند. هیچ چیزی جای این گفت‌وگوی رو در رو و چهره به چهره را نمی گیرد؛…من آن وقتی که توانایی جسمی بیشتری داشتم، زیادتر در دانشگاه‌ها شرکت می‌کردم؛ از مثل من و سنین من و اشتغالات من، گمان نمی کنم جوان ها خیلی انتظاراتی داشته باشند؛ اما مسئولین کشور نه، می توانند و باید شرکت کنند. من الان هم از همین جا به مسئولین سفارش می کنم که در جلسات دانشجویی شرکت کنند؛ بیایند، بشنوند از دانشجوها، و بگویند به دانشجوها.»

  لازم به ذکر است در نامه این تشکل دانشجویی سخنان رهبر معظم انقلاب که به آن اشاره شد نیز آورده شده و از مسئولان خواسته شده با توجه به گذشت ۵ سال از این مطالبه رهبری به آن عمل کنند.

  برچسب ها :

  نظرات