آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ , Friday 14 December 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 90811
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ آذر, ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۲
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  به مناسبت 12 آذر روز جهانی معلولان صورت گرفت:

  افتتاح سومین مرکز خدمات مشاوره ای و روانشناختی بهزیستی در شهرستان لنده کهگیلویه وبویراحمد+تصاویر

  سومین مرکز مشاوره و روانشناختی اداره بهزیستی شهرستان لنده به مناسبت روز جهانی معلولان و با حضور مسئولان این شهرستان افتتاح شد.

  آوای شمال/ پیش از ظهر امروز و به مناسبت روز جهانی معلولان سومین مرکز مشاوره و  روانشناختی اداره بهزیستی شهرستان لنده با حضور معاون فرماندار، رئیس شبکه بهداشت و درمان، رئیس اداره منابع طبیعی، رئیس اداره آموزش و پرورش و رئیس اداره بهزیستی شهرستان لند استان کهگیلویه وبویراحمد افتتاح و فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

  نورعلی کاظمی رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده در آئین افتتاح این مرکز گفت: مرکز ارائه خدمات مشاوره و رواشناختی رها سومین مرکز خدمات مشاوره ای است که به همت بهزیستی شهرستان لنده و هماهنگی لازم با بخش خصوصی فراهم شده است.

  وی افزود: در این مرکز مشاوره علاوه بر ارائه خدمات درمانی روان‌شناختی و مشاوره به مردم، فرآیند تشخیص و کار درمان از سوی روان‌شناسان و مشاوران صورت می‌گیرد.

  رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده تصریح کرد: روان‌شناسان و مشاوران در این مرکز خدماتی همچون مشاوره در زمینه‌های مختلف مانند مشاوره خانواده، تحصیلی، اختلالات روان‌شناختی، اختلالات دوران کودکی، اضطراب به مردم ارائه می‌دهند.

  کاظمی تاکیدکرد: امیدواریم با افتتاح این مرکز شاهد کاهش چشمگیر مباحث آسیب های اجتماعی در تمام ابعاد مختلف در حوزه شهری و روستایی در این شهرستان باشیم.

  گفتنی است شهرستان لنده دارای ۲۲هزارنفر جمعیت و بیش از۸۱ روستا به همراه دو بخش مرکزی و موگرمون می باشدکه در فاصله ۲۰۸کیلومتری یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد واقع شده است.

  تصاویرتکمیلی:

  برچسب ها :

  نظرات