آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ , Tuesday 23 October 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 90781
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ آذر, ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۶
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  جلیلی در دانشگاه امیرکبیر:

  محافظه‌کاری‌ مصلحت‌پرستانه و اپوزیسیون‌نمایی دو لبه‌ یک قیچی هستند

  عضو جبهه فرهنگی انقلاب تصریح کرد که هم محافظه‌کاری‌های مصلحت‌پرستانه و هم اپوزیسیون‌نمایی ژورنالیستی و سیاست‌زده، دو لبه‌ یک قیچی هستند که ما را تهدید می‌کنند.

  آوای شمال/ وحید جلیلی عضو جبهه فرهنگی انقلاب در مراسم ویژه روز دانشجو دانشگاه امیرکبیر که امروز یکشنبه ۱۲ آذر برگزار شد با بیان اینکه نسبت به بسیاری از فرصت‌ها غافل هستیم، تصریح کرد: وفاداران به نظام و انقلاب باید نسبت به دستاوردهای انقلاب یک بروزرسانی انجام دهند.

  * سلطلنت‌طلب‌ها و حزب‌اللهی‌ها در سیاه‌نمایی از هم سبقت گرفته‌اند

  فعال رسانه‌ای ادامه داد: انواع حرکات انتقادی در جامعه وجود دارد و همه، در نشان دادن نقاط سیاه نظام از هم سبقت گرفته‌اند. از سلطنت‌طلب‌ها تا حزب‌اللهی‌ها در این مسابقه حضور دارند.

  جلیلی با بیان اینکه حرف همه، این است که مسائل و ضعف‌ها را باید طرح کرد تا راه حلی برای آن پیدا کرد اظهار داشت: ما درک درستی از طرح مسئله نداریم و بسیاری از حرکاتی که در این خصوص انجام می‌شود، القای بن بست است.

  * پُز اپوزیسیون‌ بودن نسبتی با آرمانخواهی و عقلانیت ندارد

  وی، عدم نگاه به داشته‌ها را یکی از مشکلات فضای سیاسی و جنبش دانشجویی عنوان کرد و تصریح کرد: اگر اپوزیسیون بودن تبدیل به پُز شود، این نه نسبتی با آرمانخواهی دارد نه عقلانیت و نه معنویت.

  جلیلی ادامه داد: هم محافظه‌کاری‌های مصلحت پرستانه و هم اپوزیسیون‌نمایی ژورنالیستی و سیاست‌زده، دو لبه‌ یک قیچی هستند که ما را تهدید می‌کنند.

  عضو جبهه فرهنگی انقلاب گفت: اگر قرار است گامی به جلو برداریم، لازمه آن این است که یک خط سوم ایجاد شود؛ خطی که هر دو موضوع را با هم پیش ببرد. اگر مسائل روشن شوند و درست تبیین شوند بهتر می‌توانیم مشکلات را حل کنیم.

   

  برچسب ها :

  نظرات