آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ , Wednesday 21 November 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 90769
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ آذر, ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  آیت‌الله نوری‌همدانی: باید صدها “حاج قاسم سلیمانی” تربیت کرد/ هیچ‌گاه با کفار مذاکره نمی‌کنیم

  مرجع تقلید شیعیان با بیان "ما هیچ‌گاه با کفار مذاکره نخواهیم کرد"، گفت: در برابر کفار باید با شدت برخورد کرد و با همین اسلام روزبه‌روز موفق خواهیم بود.

  آوای شمال/ آیت‌الله حسین نوری همدانی ظهر امروز در دیدار با جمعی از فرماندهان نیروی انتظامی ضمن اعلام تبریک اعیاد ربیع‌الاول اظهار داشت: پیامبر اکرم(ص) زحمات فراوانی در راه خداوند متحمل شده و در این راه مشقت‌های فراوانی کشیده‌اند اما در راه بیان معارف دینی در مکه هیچ‌گاه دست به شمشیر نبردند.

  وی با بیان اینکه فرهنگ اسلام فرهنگ جهاد است، ابراز کرد: فرماندهان انتظامی از نظر ایجاد امنیت دارای جایگاه بسیار مهمی هستند، اگر امنیت نباشد نه دانشگاه و نه حوزه‌ای وجود نخواهد داشت، در حال حاضر پیشرفت کشور در بستر امنیت به وجود آمده است.

  استاد برجسته حوزه علمیه قم با تصریح به اینکه پیامبر اکرم(ص) به‌دنبال ایجاد جامعه و امت اسلامی بودند، گفت: نخستین گام در راه ترقی و تکامل، ایمان انسان است، این ایمان مردم بود که فوج فوج به‌سمت جبهه‌ها رفتند و هشت سال در برابر استکبار جهانی ایستادند.

  آیت‌الله نوری همدانی با تأکید بر مطالعه آثار و وصیت‌نامه شهدا گفت: در وصیت‌نامه آن‌ها آمده است که “روی سنگ‌قبر ما جوان ناکام ننویسید”، این عظمت و بزرگی شهدا را می‌رساند که با نیت قرب به خداوند در راه خدا به شهادت رسیدند.

  وی با بیان اینکه امام راحل بیدارگری میان مسلمانان ایجاد کردند، گفت: فرهنگ، آثار و برکات انقلاب را باید در اختیار کسانی که امین هستند قرار دهید، همچنین در اسلام رژیم سلطنتی وجود ندارد و در این راه باید پیامبر گرامی اسلام(ص) را الگوی خود قرار دهیم.

  آیت‌الله نوری‌همدانی با اشاره به بسیج قوای دشمنان اسلام در برابر جبهه مقاومت گفت: ان‌شاءالله میان ما صدها حاج قاسم سلیمانی وجود داشته باشد و حاج قاسم‌های زیادی را میان فرزندان خود تربیت کنیم.

  وی با اظهار اینکه عربستان هم می‌خواهد خادم‌الحرمین و هم خادم‌الشیطان باشد، گفت: اسلام می‌خواهد که همه یک قلب داشته و اتحاد با یکدیگر داشته باشیم.

  استاد برجسته حوزه علمیه قم با بیان اینکه “ما هیچ‌گاه با کفار مذاکره نخواهیم کرد”، گفت: در برابر کفار باید با شدت برخورد کرد و با همین اسلام روزبه‌روز موفق خواهیم بود.

  برچسب ها :

  نظرات