آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ , Wednesday 14 November 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 90762
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ آذر, ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  ترامپ: نظامی متقلبانه در آمریکا روی کار است/ عدالتی در کار نیست!

  رئیس‌جمهور آمریکا از برخورد دوگانه با مایکل فلین و هیلاری کلینتون به سبب دروغ‌گویی به اف‌بی‌آی انتقاد کرد و گفت عدالتی در این کشور وجود ندارد.

  آوای شمال/ دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، در پیامی در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: ژنرال فلین (مشاور سابق امنیت ملی آمریکا) به اف‌بی‌آی دروغ می‌گوید و زندگی‌اش ویران می‌شود در حالی که هیلاری کلینتون متقلب در بازجویی‌های اف‌بی‌آی بدون هیچ سوگندی و هیچ ضبط صدایی بار‌ها دروغ می‌گوید هیچ اتفاقی برایش نمی‌افتد؟ نظامی متقلبانه روی کار است یا فقط یک استاندارد دوگانه اعمال می‌شود؟

  ترامپ: نظامی متقلبانه در آمریکا روی کار است/ عدالتی در کار نیست!

  او در پیام دیگری آورده است: بسیاری از مردم در کشور ما می‌پرسند: وزارت دادگستری درباره این حقیقت که هیلاری متقلب پس از دریافت احضاریه از کنگره آمریکا، ۳۳ هزار ایمیل را پاک کرد و به طور کامل از بین برد، چه کرد؟ عدالتی در کار نیست.

  ترامپ: نظامی متقلبانه در آمریکا روی کار است/ عدالتی در کار نیست!

  رئیس جمهور آمریکا در پیامی دیگری از اقدام ای‌بی‌سی نیوز در تعلیق خبرنگار این شبکه تقدیر کرد و نوشت: به ای‌بی‌سی نیوز به سبب تعلیق برایان راس بخاطر گزارش نادرست و عاری از صداقتش درباره روسیه تبریک می‌گویم. شبکه‌ها و روزنامه‌های بیشتری باید با اخبار جعلی‌شان همین رفتار را در پیش گیرند.

  ای‌بی‌سی نیوز در گزارش ویژه زنده تلویزیونی خود اعلام کرده بود یک فرد مطلع و از نزدیکان ژنرال مایکل فلین گفته است او آماده شهادت دادن است مبنی بر اینکه ترامپ در زمان نامزدی انتخابات به وی دستور داده بود با مقامات روسیه تماس برقرار کند.

  برچسب ها :

  نظرات