آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ , Friday 14 December 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 90652
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ آذر, ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  رییس جمهور را موظف به پاسخگویی در خصوص “عدم توجه به قانون تسهیل ازدواج” می کنیم/ مجلس در تلاش است قانون تسهیل ازدواج را به صورت قوی عملیاتی کند

  سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: رییس جمهور باید در خصوص چرایی اجرا نشدن قانون تسهیل ازدواج پاسخگو باشد.

  آوای شمال/ در خصوص آخرین وضعیت فرهنگی کشور اظهار داشت: بنده معتقد هستم در شرایط فعلی نیاز به بازنگری در حوزه فرهنگ داریم.

  وی با اشاره به بزه ها و آسیب های اجتماعی موجود ادامه داد: اگر بتوانیم فرهنگمان را به یک استاندارد سالم برسانیم حتما می‌شود با بهترین شیوه با آسیب های موجود در سطح جامعه مقابله و برای دیگر مشکلات احتمالی برنامه ریزی مناسب داشته باشیم.

  سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر این اقدام صورت پذیرد کشور ما به یک قرار مدیریتی رسیده که خروجی این کار اقتصاد، سیاست، فرهنگ و عقیده پویا خواهد بود.

   حجت الاسلام آزادی خواه با بیان اینکه متاسفانه با این شرایطی که در کشور با آن رو به رو هستیم اجرای این کار عملی نخواهد شد، تصریح کرد: از همین تریبون اعلام می‌کنم دولت از نظر فرهنگی در هر کجا خلاء قانون را احساس می‌کند کمیسیون فرهنگی مجلس این آمادگی را دارد که تمام این خلاء های قانونی را حل بکند.

  وی در ادامه با اشاره به اینکه ما در حوزه اجرای قانون دچار مشکل هستیم، گفت:  به عنوان مثال در کشور قانون هایی داریم که اجرایی نشده و امروز شاهد این هستیم که عدم اجرای قاونین خلاء ما در کشور است.

  وی در انتها با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی در تلاش است قانون تسهیل ازدواج را به صورت قوی عملیاتی کند، اضافه کرد: رییس جمهور را موظف به پاسخ دادن در خصوص علت عدم توجه به این قانون می‌کنیم چراکه از اگر این امر محقق شود شاهد کاهش مشکلاتی در سطح جامعه هستیم.

  برچسب ها :

  نظرات