آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ , Tuesday 23 October 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 90604
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ آذر, ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  در ادامه بازدیدهای سردار ریحانی از مناطق زلزله‌زده مطرح شد

  اتمام نصب کانکس‌های زلزله‌زدگان کرمانشاه تا ۱٫۵ ماه آتی

  ‌فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه که از لحظات نخست وقوع زلزله برای کمک‌رسانی به این مناطق دستورات لازم را صادر کرد و در این مناطق حضور یافت، در ادامه بازدیدهای میدانی از اتمام استقرار کانکس‌ها طی 1.5 ماه آتی خبر داد.

  آوای شمال/ سردار بهمن ریحانی ظهر امروز در جریان بازدید از مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه، از روال استقرار کانکس‌های اسکان ساکنان این مناطق سرکشی کرد و از نزدیک با اهالی غرب استان به گفت‌و‌گو پرداخت تا به‌صورت میدانی خواسته‌های آنان و نیازهای منطقه را مورد بررسی قرار بدهد.

  ‌فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه که از لحظات نخست وقوع زلزله برای کمک‌رسانی به این مناطق دستورات لازم را به نیروهای سپاه نواحی زلزله‌زده صادر کرد و در این مناطق حضور یافت، امروز نیز در ادامه بازدیدهای میدانی خویش، زمان اتمام اسکان زلزله‌زدگان در کانکس را ۱٫۵ ماه عنوان کرد.

  این فرمانده ارشد نظامی با اشاره به اینکه ۵۰۰ کانکس از طرف افراد خیر اهدا شده و روند نصب این تعداد کانکس در حال انجام است، متذکر شد: پی‌ریزی و ایجاد سکو برای برپایی کانکس‌ها انجام می‌گیرد.

  ‌ریحانی زحمات افراد خیر را قابل تقدیر دانست و خاطرنشان کرد: بیش از هشت هزار اسکان در مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه در کانکس انجام می‌شود و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آمادگی ساخت و استقرار تا حدود ۲ برابر این میزان را دارد که این سازه‌ها دارای مقاومت کششی در شرایط زمین‌لرزه، عایق حرارتی و ضدنفوذ در مقابل بارندگی، آب و حشرات موذی غیرقابل اشتعال است.

  ٰگفتنی است، خدمات انجام گرفته از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مناطق زلزله‌زده بنا بر اعلام ساکنان این مناطق بسیار مناسب، مطلوب و رضایت‌بخش بوده است و این روال بی‌وقفه ادامه دارد و نیروهای سپاه و بسیج همواره در کنار مردم زلزله‌زده هستند و خدماتی همچون آواربرداری، امدادرسانی، توزیع اقلام اساسی، برپایی چادر و کانکس، استقرار بیمارستان صحرایی، ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و… به مردم اراده کرده‌اند.

   

  برچسب ها :

  نظرات