تشییع پیکر جهادگر بسیجی در تبریز

چاپ

آوای شمال/ امروز نمازگزاران تبریز بعد از اقامه نماز جمعه تبریز، پیکر جهادگر بسیجی فرهاد نعمتی را بر دوش گرفته و در حالی که بر پیمان قدیمی خود با شهیدانشان و ولایت تأکید داشتند، این عزیز را به سوی منزل ابدی خود مشایعت کردند.

پاسدار بسیجی شهید فرهاد نعمتی هشتم شهریور ۶۴ در تبریز دیده به جهان گشود و تحصیلات خود را در مقطع کاردانی در رشته مهندسی ماشین‌افزار در تبریز به پایان رسانید و در سال ۹۳ به عضویت لشکر عملیاتی سپاه عاشورا درآمد.

وی به دلیل علاقه شدید به خدمتگزاری به محرومان در ماه‌های اخیر از سوی قرارگاه آبادانی و پیشرفت سپاه عاشورا جهت فعالیت‌های محرومیت‌زدایی در منطقه ورزقان مشغول خدمت شد.

این شهید والامقام با وجود برودت هوا و نامساعد بودن شرایط جوی در منطقه از انجام فعالیت جهادی خود باز نماند و در این راه نیز با تأسی از شهیدان علمدار خدمت و سازندگی در صف شهدای عاشورایی سپاه عاشورا درآمد.

به دنبال شهادت این پاسدار رشید سپاه اسلام، سردار آبرومند، معاون هماهنگ‌کننده سپاه و جانشین قرارگاه آبادانی و پیشرفت پیامی صادر کرد.

 سردار آبرومند در پیام خود، شهادت فرهاد نعمتی را سبک‌بالانه و عاشقانه در راه خدمت به بندگان خدا توصیف کرده و تاکید می‌کند: این جوان مومن انقلابی نشان داد که می‌توان همچون روزهای دفاع مقدس به صورت گمنام در راه اعتلای ایران عزیز گام برداشت.

شهید فرهاد نعمتی از پاسداران پدافند لشکر عملیاتی عاشورا بوده و از جوانان نسل سوم انقلاب است که شهد شیرین شهادت را سر کشید.

خبرگزاری فارس، شهادت سبک‌بالانه و عاشقانه فرهاد نعمتی در راه خدمت به بندگان خدا و محرومیت‌زدایی را تهنیت و تسلیت عرض می‌کند.