آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ , Tuesday 23 October 2018

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 90518
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ آذر, ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  بیش از یک‌سوم مردم آمریکا مبتلا به آرتریت هستند

  نتایج تازه‌ترین بررسی‌ها نشان می‌دهد، بیش از یک سوم آمریکایی‌ها مبتلا به آرتریت هستند و این در حالیست که چاقی نیز در سراسر این کشور رو به افزایش است.

  آوای شمال/ نتایج تازه‌ترین بررسی‌ها نشان می‌دهد، بیش از یک سوم آمریکایی‌ها مبتلا به آرتریت هستند و این در حالیست که چاقی نیز در سراسر این کشور رو به افزایش است.

  بر اساس داده‌های به دست آمده، نرخ ابتلا به آرتریت تقریباً ۶۸ درصد بیشتر از برآوردهای قبلی است؛ ضمن اینکه میزان چاقی در ایالات متحده آمریکا تقریباً با میزان ابتلا به آرتریت برابری می‌کند.

  التهاب مفصل یا آرتریت به برافروختگی مفصل که با ورم و درد و محدودیت حرکت همراه است، گفته می‌شود؛ هر یک پوند وزن اضافه باعث چهار پوند فشار در زانو می‌شود.

  یک گزارش جدید دیگر نیز نشان می‌دهد، میلیون‌ها آمریکاییِ دیگر از آرتروز رنج می‌برند؛ در بیش از یک سوم بزرگسالان این کشور میزان آرتریت حتی از نرخ چاقی هم فراتر رفته است.

  سرپرست و محقق ارشد این مطالعه از دانشگاه بوستون می‌گوید: «میزان جراحی‌های مربوط به زانو از سال ۲۰۱۲ در آمریکا بیش از دو برابر افزایش یافته است و این در حالیست که هنوز بسیاری از افراد از ابتلای خود به این بیماری آگاه نیستند و این موضوع نشان می‌دهد، ارزیابی‌هایی که برای این بیماری تاکنون صورت گرفته، ناکافی است».

  بر اساس داده‌های مؤسسه ملی بهداشت آمریکا و با توجه به تجزیه و تحلیل‌ داده‌های جدید، حدود ۳۷ درصد مردم آمریکا مبتلا به آرتریت هستند و این آمار تنها ۱٫۱ درصد کمتر از میزان شیوع چاقی در این کشور است.

  محقق این مطالعه در پایان گفت: «شیوع چاقی موجب افزایش آمار مبتلایان به آرتریت شده است».

   

  برچسب ها :

  نظرات