آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ , Monday 14 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8975
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۱
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  ۱۵ نفر در سانحه رانندگی در شوش مصدوم شدند

  آوای شمال/ رییس اورژانس ۱۱۵ شهرستان شوش روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: این حادثه حوالی ساعت ۱۳ ظهر امروز بین یک دستگاه تریلر حمل نیشکر و یک دستگاه وانت نیسان حامل کارگران «نی بر» شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در نزدیکی شهر حر و در جاده های فرعی منتهی به این شرکت […]

  آوای شمال/ رییس اورژانس ۱۱۵ شهرستان شوش روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: این حادثه حوالی ساعت ۱۳ ظهر امروز بین یک دستگاه تریلر حمل نیشکر و یک دستگاه وانت نیسان حامل کارگران «نی بر» شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در نزدیکی شهر حر و در جاده های فرعی منتهی به این شرکت رخ داد.

  رضا معمار زاده افزود: در این حادثه ۱۵ سرنشین خودروی وانت نیسان مصدوم شدند که توسط چهار دستگاه آمبولانس به درمانگاه شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه و نیز بیمارستان نظام مافی شوش منتقل شدند.

  وی اظهار داشت: از هفت مصدوم منتقل شده به بیمارستان نظام مافی شوش، حال دو تن وخیم گزارش شده است.

  معمارزاده افزود: هشت مصدوم دیگر این حادثه پس از مداوا از درمانگاه شرکت هفت تپه مرخص شدند.

  طبق گزارش پلیس راه، سبقت غیر مجاز وانت نیسان حامل کارگران نی بر در جاده اختصاصی شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه عامل این حادثه بوده است.

  در دی ماه نیز واژگونی یک دستگاه وانت نیسان حامل کارگران نی بر این شرکت به کشته شدن دو کارگر و مصدوم شدن هفت نفر دیگر انجامید.

  انتقال و جا به جایی کارگران با وانت بار در جاده های شمال استان خوزستان منجر به بروز حوادث و تصادف متعدد شده و خسارت های جانی و مالی زیادی در پی دارد.

  کارگران محلی شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در شمال خوزستان و نیز کارگران مزارع کشاورزی در این استان اغلب به وسیله وانت بار جا به جا می شوند.

  برچسب ها :

  نظرات