آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ , Friday 22 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8951
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ بهمن, ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۲
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  زورگیری از خانم‌های جوان در جاده خاکی

  آوای شمال/ سرهنگ جعفر علیزاده فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم غرب استان تهران در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، در تشریح جزییات این خبر گفت:مأموران کلانتری۱۱مرکزی در پی شکایت شخصی در خصوص سرقت طلاجات وی توسط راننده جوان یک دستگاه خودرو سواری، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. وی افزود:شخص مالباخته به مأموران […]

  آوای شمال/ سرهنگ جعفر علیزاده فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم غرب استان تهران در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، در تشریح جزییات این خبر گفت:مأموران کلانتری۱۱مرکزی در پی شکایت شخصی در خصوص سرقت طلاجات وی توسط راننده جوان یک دستگاه خودرو سواری، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

  وی افزود:شخص مالباخته به مأموران انتظامی گفت، در راه بازگشت به منزل سوار یک خودروی سواری شخصی شدم که راننده پس از طی مسافتی به جاده خاکی رفت و با تهدید چاقو النگو‌هایم را به ارزش ۶۰ میلیون ریال قیچی کرده و به سرقت برد.

  سرهنگ علیزاده ادامه داد: مأموران انتظامی با همکاری مالباخته، شماره پلاک خودرو و چهره سارق را شناسایی کرده و سپس آدرس سارق را بدست آورده و با تشکیل تیم عملیاتی و هماهنگی قضایی وارد مخفیگاه وی شده و متهم را به نام “الف-ش” دستگیر کرده و جهت بررسی و بازجویی به پلیس آگاهی انتقال دادند.

  این مقام مسئول انتظامی اظهار داشت: متهم دستگیر شده در بازجویی‌های پلیسی جرم خود را قبول کرده و در ادامه به ۶ فقره سرقت طلاجات مسافران خانم با خودروی شخصی خود اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده قضایی و گذراندن مراحل قانونی روانه زندان شد.

  رئیس پلیس رباط کریم در پایان ضمن هشدار به شهروندان گفت: جهت رفت و آمد به محل کار، دانشگاه، خرید و غیره حتماً از اتوبوس‌های واحد و تاکسی‌های خطی شهری استفاده کرده و ترجیحاً کد و یا شماره خودرو را برداشته و در صورت مواجه شدن با چنین افرادی سریعاً با فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرند.

  برچسب ها :

  نظرات