حادثه های مرگبار آخر هفته یزد

چاپ

آوای شمال/ معاون عملیات سازمان آتش نشانی یزد در گفتگو با مهر اظهار داشت: در روزهای پایانی هفته چندین حادثه رانندگی در جاده های استان یزد رخ داد که این حوادث کشته هایی را نیز بر جای گذاشت.

محمد میدانی افزود: در یکی از این حوادث که به دنبال واژگونی یک دستگاه خودرو سواری در جاده کنارگذر روبروی میدان میوه و تره بار رخ داد، هر سه سرنشین خودرو، جان خود را از دست دادند.

وی عنوان کرد: خودروی سمند که با سرعت در حال طی مسیر بود به ناگاه واژگون شد و هر سه سرنشین آن در دم جان خود را از دست دادند.

میدانی یادآور شد: در این حادثه خودروهای امدادی آتش نشانی از ایستگاه های شماره ۴ و ۸ به سرعت در محل حاضر شدند اما دیگر کاری از آنها ساخته نبود و تنها با آزادسازی فوت شدگان از داخل خودرو، مراحل قانونی تا تحویل فوت شدگان به خلدبرین طی شد.

وی بیان کرد: در یکی دیگر از حوادث نیز، سه دستگاه خودرو با یکدیگر برخورد کردند که در این حادثه یک نفر کشته و ۲۲ نفر مجروح شدند.

میدانی خاطرنشان کرد: این حادثه در جاده کنارگذر در اثــر برخــورد یک دستگاه خودرو ولوو با مینی بوس هیوندا که در مسـیر یزد – مهریز در حال حرکت بوده و متعاقب آن برخورد با خودرو پـژو ۲۰۶ اتفاق افتاد که متاسفانه یک نفر از حادثه دیدگان در محل فوت شد.