آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ , Tuesday 23 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8911
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۳
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  قاتل شیشه ای درشهرستان قدس دستگیر شد

  آوای شمال/ سرهنگ «حجت اله کرمی زند» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مرد که در اثر مصرف ماده مخدر شیشه مرتکب قتل پدرش شده بود با اقدام به موقع ماموران اداره آگاهی شهرستان دستگیر شد. وی گفت: با اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر وقوع قتل در یکی […]

  آوای شمال/ سرهنگ «حجت اله کرمی زند» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مرد که در اثر مصرف ماده مخدر شیشه مرتکب قتل پدرش شده بود با اقدام به موقع ماموران اداره آگاهی شهرستان دستگیر شد.

  وی گفت: با اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر وقوع قتل در یکی از محلات شهرقدس، بلافاصله تیمی متشکل از ماموران اداره آگاهی برای بررسی موضوع در محل وقوع جنایت حاضر شدند.

  سرهنگ کرمی زند افزود: ماموران اداره آگاهی با حضور در محل با جسد مردی که از ناحیه سر، صورت و گردن به شدت آسیب دیده بود روبرو شدند.

  وی گفت: بنا به اظهارات شاهدان قاتل پسر۲۶ ساله مقتول بوده که در شهر دیگری زندگی می کرده و شب حادثه به خانه پدرش آمده و با وارد کردن ضربات چاقو وی را به قتل رسانده و سپس از محل متواری شده است.

  فرمانده انتظامی شهرستان قدس افزود: در عملیات ویژه ماموران موفق شدند قاتل را که نزد یکی از دوستانش در شهرقدس مخفی شده بود شناسایی و دستگیر کنند و متهم در بازجویی به قتل پدرش اعتراف کرد.

  کرمی زند افزود: طبق اظهارات متهم، وی به دلیل بدرفتاری ها و بی توجهی پدرش در دوران کودکی از او کینه به دل گرفته و همیشه به انتقام از وی می اندیشیده تا اینکه در شب حادثه به دلیل مصرف زیاد ماده مخدر شیشه دچار توهم شده و در درگیری با پدرش او را با ضربات چاقو به قتل رسانده است.

  وی تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

  برچسب ها :

  نظرات