آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ , Saturday 14 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8886
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  پول واگذاری سرخابی ها در جیب دولت نه ورزش!

  آوای شمال/ امیررضا خادم در گفتگو با رادیو ورزش درباره آخرین وضعیت واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهار امیدواری کرد که این دو باشگاه پس از واگذاری سامان گرفته و الگوی مناسبی برای خصوصی سازی در ورزش کشور باشند. معاون حقوقی وزارت ورزش و جوانان افزود: در حال حاضر تمام مراحل واگذاری دو باشگاه […]

  آوای شمال/ امیررضا خادم در گفتگو با رادیو ورزش درباره آخرین وضعیت واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهار امیدواری کرد که این دو باشگاه پس از واگذاری سامان گرفته و الگوی مناسبی برای خصوصی سازی در ورزش کشور باشند.

  معاون حقوقی وزارت ورزش و جوانان افزود: در حال حاضر تمام مراحل واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بر اساس برنامه و روی روال پیش می رود و سازمان خصوصی سازی هم با انتشار آگهی، کارها را به جلو می‌برد.

  وی در پاسخ به این پرسش که آیا مبلغ حاصل از واگذاری و فروش استقلال و پرسپولیس به وزارت ورزش تعلق خواهد گرفت یا خیر گفت: متاسفانه خیر. این پول به خزانه دولت می‌رود.

  نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان در موضوع واگذاری سرخابی‌ها اضافه کرد: ما درخواست کردیم صدردصد این پول در اختیار وزارت ورزش و جوانان قرار بگیرد تا طرح‌های نیمه تمام را کامل کنیم؛ اما چیزی در اختیار وزارت ورزش قرار نمی‌گیرد مگر بخشی که کمیته تسویه برای تسویه بدهی‌های چند ۱۰ میلیاردی پرداخت خواهد کرد.

  وی در خصوص بدهی های استقلال و پرسپولیس نیز گفت: کل بدهی‌های دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گردن دولت است و در واقع خریداران، دو باشگاه صفر کیلومتر را تحویل خواهند گرفت.

  خادم اظهار داشت: امیدوارم بحث واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس زودتر به سرانجام برسد و این واگذاری طوری باشد که دیگر پشت سرمان حرف نباشد

  برچسب ها :

  نظرات