آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ , Thursday 18 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8880
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  محمدی: با قهرمانی‌ام در جام تختی خیلی از حرف و حدیث‌ها خاتمه یافت

  آوای شمال/ سید احمد محمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص قهرمانی‌اش در مسابقات جام تختی اظهار داشت: مسابقات بسیار خوبی بود و همه مدعیان به جز مسعود اسماعیل‌پور در مسابقات حضور داشتند. وی افزود: مسابقات در سطح بالایی برگزار شد و با این کشتی‌هایی که در جام تختی گرفتم بسیاری از […]

  آوای شمال/ سید احمد محمدی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص قهرمانی‌اش در مسابقات جام تختی اظهار داشت: مسابقات بسیار خوبی بود و همه مدعیان به جز مسعود اسماعیل‌پور در مسابقات حضور داشتند.

  وی افزود: مسابقات در سطح بالایی برگزار شد و با این کشتی‌هایی که در جام تختی گرفتم بسیاری از حرف و حدیث‌هایی که در این مدت در خصوص من عنوان می‌کردند خاتمه یافت. البته من ۱۰۰ درصد آماده نبودم و با بدنی نیمه آماده راهی کرمانشاه شدم اما در نهایت توانستم روی سکوی نخست بایستم.

  دارنده مدال نقره وزن ۶۵ کیلوگرم مسابقات جهانی در پاسخ به این سؤال که با توجه به حضور اسماعیل‌پور در وزن ۶۵ کیلوگرم به نظر می‌رسد که کار سختی در پیش داشته باشد، عنوان کرد: مسعود اسماعیل‌پور گویا برای همیشه به وزن ۶۵ کیلوگرم آماده است اما باید بگویم که وی قبل از اینکه رقیب من باشد رفیق و همشهری من است ولی کشتی برد و باخت دارد و باید تلاش کرد تا به موفقیت رسید.

  محمدی ادامه داد: قبل از مسابقات قرار بود تا راهی مسابقات فرانسه شوم اما با شرایط بدنی که داشتم به تصمیم کادرفنی احترام گذاشتم و در جام تختی حاضر شدم و کشتی گرفتم. بعد از جهانی من حدود ۷۰ روز استراحت کردم و به همین دلیل تمرینات را دیرتر آغاز کردم با این حال این مسابقات محک بسیار خوبی بود و از اینکه اول شدم خوشحالم.

  وی در خصوص برنامه آینده خود نیز خاطرنشان کرد: باید دید کادر فنی چه تصمیمی دارد و اگر صلاح بداند در جام جهانی روی تشک خواهم رفت و کشتی می‌گیرم، البته با شرایطی که اکنون در کشتی آزاد و وزن من ایجاد شده است تمام رقیبان خوب هستند و شک ندارم هرکسی راهی مسابقات جهانی شود با مدال باز خواهد گشت. همه باید تلاش کنیم تا در نهایت ایران صاحب افتخار شود.

  برچسب ها :

  نظرات