آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 21 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8877
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۰
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  سورپرایز رهبری فرد برای هواداران پرسپولیس

  آوای شمال/ بهروز رهبری‌فرد در گفت وگو با فارس، در خصوص مطالبی که در صفحه اینستاگرام خود مبنی بر اینکه سوپرایزی برای پرسپولیسی‌ها دارد و این سوپرایز چیست گفت: همه می‌دانند که به سادگی نمی‌توان از کنار نام سه علی پرسپولیس گذشت. علی پروین، علی دایی و علی کریمی اسطوره‌های پرسپولیس هستند و ما به […]

  آوای شمال/ بهروز رهبری‌فرد در گفت وگو با فارس، در خصوص مطالبی که در صفحه اینستاگرام خود مبنی بر اینکه سوپرایزی برای پرسپولیسی‌ها دارد و این سوپرایز چیست گفت: همه می‌دانند که به سادگی نمی‌توان از کنار نام سه علی پرسپولیس گذشت. علی پروین، علی دایی و علی کریمی اسطوره‌های پرسپولیس هستند و ما به دنبال این هستیم تا در یک بازی خیرخواهانه دوستانه کدورت میان دایی و کریمی را برطرف کنیم و امیدوارم که این مسئله هم رخ بدهد. 

  وی ادامه داد: در این باره هم با علی کریمی و هم با علی دایی صحبت کردم و آنها خودشان هم از اینکه میانشان سوءتفاهم است ناراحت هستند و ما معتقدیم که انجام یک بازی خیرخواهانه بهترین زمان است تا کدورت میان این دو نفر برطرف شود.

  پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در این باره افزود: هم دایی و هم کریمی همیشه در بازی‌های خیرخواهانه پیش‌قدم هستند و می‌بینید که کریمی برای کودکان محک بازی می‌کند و علی دایی هم برای بچه‌های سرطانی تا کرمانشاه می‌رود و آنجا بازی می‌کند حتی شاهد بودیم که خداداد عزیزی برای آمدن به کرمانشاه با دو پرواز خودش را به این شهر رساند آن هم در حالی که ۵ ساعت در فرودگاه معطل بود و همه این سختی‌ها را فقط برای بازی خیرخواهانه به جان خرید و همین مسائل باعث می‌شود تا کدورت‌ها را از بین ببریم.

  رهبری‌فرد در پایان تصریح کرد: قطعا هواداران پرسپولیس هم از آشتی کریمی و دایی خوشحال می‌شوند و ما در صدد هستیم بتوانیم در یک بازی خیرخواهانه سوپرایز خوبی برای هواداران داشته باشیم و این دو علی بزرگ فوتبال را یک بار دیگر به هم نزدیک کنیم.

  برچسب ها :

  نظرات