آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ , Monday 20 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 88712
 • تعداد نظرات : ۲ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ آبان, ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۵
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرماندار محمودآباد مطرح کرد:

  بیش از یک‌هزار نفر در محمودآباد صاحب شغل می‌شوند/ اختصاص اعتبار ۱٫۵ میلیارد دلاری برای اشتغال در روستاها

  فرماندار محمودآباد گفت: یک‌هزار و 372 نفر باید امسال در محمودآباد اشتغال پیدا کرده و تاکنون بعضی از دستگاه‌ها 50 درصد فعالیت را داشته و 50 درصد دیگر باید تحقق پیدا کند.

  آوای شمال/ یحیی یوسف‌پور ظهر امروز در چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان محمودآباد با بیان اینکه ۲۲ میلیارد تومان اعتبار سهم شهرستانی ما است، اظهار کرد: یکی از مباحث مهم دولت در سال جدید بحث سامانه بهین‌یاب و بسته رونق تولید بوده که در استان به هر شهرستان اعتبارات تخصیص یافته و سهم ما ۲۲ میلیارد تومان بوده است .

  وی افزود: این اعتبار در دستگاه‌های مختلف با توجه به ثبت‌نام افراد متفاوت بوده و مدیران باید با استفاده از فرآیند اداری و اقدامات لازم حداکثر استفاده را داشته باشند.

  فرماندار محمودآباد خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه در بخش صنایع ۲۷ شرکت در بهین‌یاب ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۱۷ شرکت ثبت شده تأیید و تاکنون ۱۸ میلیارد تومان دریافت شده است.

  یوسف‌پور ادامه داد: اداره جهاد کشاورزی تاکنون ۹۳ شرکت ثبت و ۶۲ شرکت مورد تأیید و ۲۲ میلیارد و ۶۶ میلیون تومان تایید، اداره بهزیستی شهرستان ۹۹۵ میلیون تومان اعتبار در زمینه اشتغال‌زایی افراد تحت پوشش کمیته‌امداد و بهزیستی بوده و ۵۸ نفر به بانک معرفی و ۵۲۵ میلیون تومان پرداخت شده است.

  این مسؤول از اعتبار ۱٫۵ میلیارد دلاری مربوط به مباحث اشتغال در روستاها خبر داد و عنوان کرد: این اعتبار تخصیص داده شده برای شتاب‌دهی به بحث اشتغال روستاها بوده و ویژگی‌های خوب آن سود ۶ درصدی، یک‌سال تنفس و ۶ سال دوره باز پرداخت دارد و دهیاران و کارآفرینان در روستاها باید تلاش کنند تا از این میزان اعتبار نهایت استفاده شود.

  وی در پایان گفت: یک‌هزار و ۳۷۲ نفر باید امسال در محمودآباد اشتغال پیدا کرده و تاکنون بعضی از دستگاه‌ها ۵۰ درصد فعالیت را داشته و ۵۰ درصد دیگر باید تحقق پیدا کند و زمان و فرصت نباید در این زمینه از دست دهیم.

  برچسب ها :
  انتشار یافته: ۲
  1. “در بخش صنایع ۲۷ شرکت در بهین‌یاب ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۱۷ شرکت ثبت شده تأیید و تاکنون ۱۸ میلیارد تومان دریافت شده است.”
   آقای فرماندار لطف کنید در خصوص این قسمت از فرمایشات بیشتر توضیح دهید یا از زیر دستان توضیح بخواین که خروجی اش و تعداد اشتغال ایجاد شده را مستند بیان کنند…
   منتظر جواب تو همین سایت میمانم.
   اگر در خصوص قسمتهای دیگر صحبتهاشون هم توضیح بدن که بیشتر ممنون میشم.
   اجالتا در همین قسمت توضیح ارائه بدن…
   منتظر پاسخ بودن از دولت پاسخگو نباید غیرعادی باشه…
   ادمین سایت همکاری شما رو هم میطلبم.

  2. سلام ادمین جان…
   کسی در خصوص اشتغال توضیح داد؟
   یا شما توضیح خواستین؟
   رسانه باید مطالبه گر باشه…
   کسی صدای ما رو شنید؟
   یا همه خوابیم؟


  نظرات