آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ , Wednesday 29 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 88653
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ آبان, ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  تعطیلی کارخانجات و مراکز صنعتی اشتغال‌زایی را تخریب می‌کند/ تعطیلی مراکز صنعتی نشان از عدم‌ حمایت از تولید ملی را دارد

  نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعطیلی کارخانجات و مراکز صنعتی اشتغال‌زایی را تخریب می‌کند، گفت: تعطیلی مراکز صنعتی نشان از عدم‌حمایت از تولید ملی را دارد.

  آوای شمال/ سیدحسین نقوی حسینی درباره وضع کارخانجات و مراکز صنعتی اظهار کرد: تعطیلی کارخانجات صنعتی در کشور یک معضل جدی است.

  وی ادامه داد: تعطیلی مراکز صنعتی نشان از عدم حمایت از تولید ملی را دارد، اگر تولید ملی مورد حمایت قرار بگیرد که این حجم کارخانه و مراکز صنعتی تعطیل نمی‌شود.

  نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه تعطیلی کارخانجات و مراکز صنعتی اشتغال‌زایی را تخریب می‌کند، تصریح کرد: باید از صنعت به طرق مختلف حمایت کنیم تا شاهد اشتغال‌زایی و کاهش درصد بیکاری باشیم.

  سرمایه‌گذاری دولتی باید مدیریت کارخانه وارنا را برعهده بگیرد

  نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه به‌طور مثال مدیریت سرمایه‌گذاری دولتی باید مدیریت کارخانه وارنا را برعهده بگیرد، افزود: وارنا ازاین‌دست کارخانجات در آستانه تعطیلی قرار دارد که روزی هزار نفر اشتغال‌زایی داشت.

  نقوی حسینی با بیان اینکه این قبیل کارخانجات تسهیلات بانکی کلانی دریافت کردند، اضافه کرد: ولی متأسفانه در بازپرداخت اقساط تسهیلات بانکی خود مشکل داشتند و این اقساط را پرداخت نکردند.

  وی با تأکید بر اینکه مطالبات بانک‌ها هم باید تعیین تکلیف شود، تصریح کرد: نیایند وام و تسهیلات را بگیرند ولی اقساط را پرداخت نکنند.

  نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: باید بستر حمایتی از صنعت را طوری تعیین تکلیف کرد که مراکز صنعتی به تعطیلی کشیده نشوند، تا ادامه حیات داشته باشند و به تعطیلی کشیده نشوند و اشتغال‌زایی هم با مشکل مواجه نشود.

   

  برچسب ها :

  نظرات