آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ , Monday 20 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 88636
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ آبان, ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
 • شما اینجا هستید :اخبار استان
 •   

  عضو مجمع نمایندگان مازندران:

  صنعت مازندران وضعیت بدی دارد/ تداوم مشکل کسری بودجه برای چهارمین سال متوالی

  عضو مجمع نمایندگان مازندران با بیان اینکه صنعت مازندران نسبت به استان‌های دیگر شرایط بدی دارد، گفت: محوری‌ترین موضوعاتی که در مجلس مطرح کردیم ساماندهی تولیدات کشاورزی و تثبیت قیمت، صادرات مرکبات، پسماند و برنج است.

  آوای شمال/ عبدالله رضیان طی گفت‌وگویی با بیان اینکه نظام مقدس ایران به این بالندگی و بلوغ رسید که اختیار مردم در کف خود مردم قرار گیرد، اظهار کرد: اختلافات مختلفی در کشور وجود دارد و نشان از آن دارد که برخلاف تصور برخی‌ها، به معنای واقعی دموکراسی حاکم است و انتخاب شهردار هم یک نمونه آن است.

  وی افزود: ما به‌عنوان مسؤول باید به خدا توجه داشته باشیم و نگاهمان به خواسته‌های مردم باشد و اینکه چه مسؤولیتی در قبال آنان داریم.

  نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چالش‌هایی در حوزه اقتصادی وجود دارد که یکی از بزرگ‌ترین آن کسری بودجه سالانه است، تصریح کرد: تا آخر شهریور امسال، ۳۰ درصد کسری بودجه داریم و این چهارمین سال است که با این مشکل مواجه‌ایم.

  رضیان خاطرنشان کرد: ۹۸ درصد بودجه ما صرف هزینه‌های جاری می‌شود و این در حالی است که در بحث زیرساخت‌ها و کارهای زیربنایی شرایط خوبی نداریم.

  وی ادامه داد: شهرداری‌ها باید سعی کنند در هزینه‌کرد توجه کنند چراکه باید از جیب مردم خرج کنند.

  نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صنعت مازندران نسبت به استان‌های دیگر شرایط بدی دارد، اظهار کرد: محوری‌ترین موضوعاتی که در مجلس مطرح کردیم ساماندهی تولیدات کشاورزی و تثبیت قیمت، صادرات مرکبات، پسماند و برنج است.

  رضیان در پایان گفت: خیلی از بودجه‌هایی که اعلام شده تخصیص پیدا نمی‌کند و این نگرانی جدی ما است.

  برچسب ها :

  نظرات