آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ , Thursday 12 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8847
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  پیشنهاد جذاب نماینده پرسپولیس برای سرمربی محبوب در دبی

  آوای شمال/ افشین قطبی در امارات با پیشنهاد جذابی از سوی باشگاه پرسپولیس مواجه شده است! باور کردن این موضوع کمی دشوار است ولی کاملاً حقیقت دارد. اینکه افشین قطبی یکی، دو هفته قبل به امارات سفر کرده، اصلاً بدون هدف نبود چرا که او می‌دانست خبرهای خوبی در انتظارش است. گویا در هفته قبل، […]

  آوای شمال/ افشین قطبی در امارات با پیشنهاد جذابی از سوی باشگاه پرسپولیس مواجه شده است! باور کردن این موضوع کمی دشوار است ولی کاملاً حقیقت دارد.

  اینکه افشین قطبی یکی، دو هفته قبل به امارات سفر کرده، اصلاً بدون هدف نبود چرا که او می‌دانست خبرهای خوبی در انتظارش است. گویا در هفته قبل، درست یک روز قبل از انتشار خبر سرپرستی محمدحسین نژادفلاح در باشگاه پرسپولیس، نماینده‌ای از طرف این باشگاه با افشین قطبی در دبی به مذاکره پرداخت.

  این ‌فرد که خود را فرستاده نژادفلاح معرفی کرده بود، به قطبی قول داد مشکل مالیاتی او را حل کند و حتی صحبت از مشکل ۳۵۰ میلیون تومانی و قابل حل این مربی مطرح بود.

  البته چندی قبل یکی از مسئولان، اعلام کرد بدهی این مربی بیش از ۸۰۰ میلیون تومان است و به همین علت نمی‌تواند به راحتی این بدهی را تسویه کند.

  به‌هر‌حال قطبی آخرین مربی‌ای بود که پرسپولیس را در لیگ به قهرمانی رساند. او در فصل هفتم و هشتم هدایت سرخپوشان را برعهده داشت که در لیگ هفتم قهرمان شد و در لیگ هشتم به علت کسب نتایج ضعیف و شروع اعتراض هواداران، مجبور به استعفا و ترک پرسپولیس شد.

  چند ماه بعد، قطبی را روی نیمکت تیم‌ملی و به عنوان سرمربی جدید ایران دیدیم که البته در قرارداد اولش نتوانست تیم‌ملی را به جام‌جهانی‌ ۲۰۱۰ ببرد و پس از تمدید قرارداد نیز در کسب نتیجه‌ای خوب در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۱ کاملاً ناموفق بود تا به طور کلی از ایران رفتنی شود.

  سومین تجربه قطبی به عنوان سرمربی، هدایت باشگاه شیمیزو اس‌پالس ژاپن بود ولی در این تیم نیز مانند پرسپولیس فصل هشتم و تیم‌ملی، چندان موفق عمل نکرد تا پس از صبر سه ساله مدیران باشگاه ژاپنی، از شیمیزو نیز اخراج شود.

  حالا صحبت از بازگشت او به پرسپولیس است و جالب اینکه فردی که خود را فرستاده نژادفلاح معرفی کرده، می‌خواهد قطبی را به ایران برگرداند.

  این در حالی است که نژادفلاح رسماً اعلام کرده که هیچ حکمی در مورد سرپرستی بر باشگاه پرسپولیس به دستش نرسیده و فعلاً این موضوع را تأیید نمی‌کند.

  برچسب ها :

  نظرات